Интернет

Приходят письма от иностранок. Кто-нибудь в курсе к чему это ?

типа таких :
Hello Dear,

My name is Becky,honest and nice looking girl .i am 25yrs old 160cm tall,chocolate skinned,with brown sexy eye balls looking for a man who can be a true friend and a close confidant,so i checked the site of acquaintance and found your profile very interesting and i would love for us to have communication.so please mail me on my email address(lbecky6@yahoo.com) and lets know each other better.ahead as i expect your mail remember age and distance should not be a barrier to finding true friendship,it should not limit us from discovering the beauty that lies in between us ok,and i will send you my photo and tell you more about myself as soon as i get a mail from you thanks.
Yours Becky

--------------------------------------------------------------------------------
Nuova grafica e nuove funzionalità! Crea subito Gratis la tua nuova Casella di Posta Katamail
развод по полной программе )))
Дима Горбенко
Лучший ответ
к прибыли =)
Даурен Айгерим
Они такие-же иностранки, как мы кенгуру! Удаляй и не парься!
Это к разводу на деньги. 100%-й лохотрон.
Shoxrux Ergashev
Ну так радуйся. Скоро какая-нибудь красивая и богатая американка возьмёт тебя замуж и увезёт в далёкий пендостан.
К поездке заграницу!
к любви
Роман Бикеев
Кто то вашу анкету разместил, пытаются вас выдать замуж заочно....
Meir Sh
К очередному "разводу'