Лингвистика
Напишите пожалуйста слова из этого видео.
Текст из короткого отрывка,
Конечно, можно разобрать.
Но, с получасовой прошивки,
Тут нужно силы все напрячь....

Конечно, можно разобрать.
Но, с получасовой прошивки,
Тут нужно силы все напрячь....

Сами найдите и их победите!
Неразборчиво.
Умник блин. Сам трудись.
Seems like somebody is waking up.
Okay.
*неразборчиво*..today..oh. Hmm.
You. Unbelievable.
Okay. but i am very happy about that because you prove it to be very easy as an subject.
And today, well, nothing serious. All i'll.. all i am going to be doing with you is is that i actually have an exam in my torture module.
So i need a test subject. And you'll be just perfect.
So i'm going to briefly tell you what to expect, what you look forward to (or not).
So. I was thinking about trying some messy hair with you (till so). Some allergies. (cuz i found out about your allergies, so we can work with that).
Feathers.
And some advanced stuff which is: suffocation, yeah, i personally have you recommend that you stay until tha suffocation part. Cuz it's very tingling-juicy.. by the plastic band over your head.. oh, yes, if you happened to survive it.
Это было только вступление, за 2 минуты 35 секунд. Далее идёт заставка.
Если хотите поговорить об этом - можем обсудить на следующем сеансе.
за 300 $ в час.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Okay.
*неразборчиво*..today..oh. Hmm.
You. Unbelievable.
Feathers.
за 300 $ в час.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Александра Филиппова
Аццкий трэш... Ну а вообще гуглосубтитры товарищу в помощь, они там есть.
Работу на дом задали? )) За символические 200 долларов можно решить.
Вот извращенец!) Асмр на ночь))
Как
пиво холодное

гугл переводчик даже не смог