Магия

подскажите молитву на примирение. поссорились с сестрой уже два года не общаемся

Молитва

О многострадальная Мати Божия, Превысшая всех дщерей земли, по чистоте Своей и по множеству страданий, Тобою на земли перенесенных, приими многоболезненныя воздыхания наша и сохрани нас под кровом Твоея милости. Инаго бо прибежища и теплого предстательства разве Тебе не вемы, но, яко дерзновение имущи ко Иже из Тебе Рожденному, помози и спаси ны молитвами Своими, да непреткновенно достигнем Царствия Небеснаго, идеже со всеми святыми будем воспевать в Троице Единому Богу, ныне и присно и во веки веков. Аминь.

Тропарь

Умягчи наша злая сердца. Богородице, и напасти ненавидящих нас угаси, и всякую тесноту души нашея разреши, на Твой бо святый образ взирающе, Твоим страданием и милосердием о нас умиляемся / и раны Твоя лобызаем, стрел же наших, Тя терзающих, ужасаемся.
просят перед образом о примирении враждующих и избавления от жестокосердия.
P*
Pretty_Girl*** ***
Лучший ответ
а молитва то здесь причем?? ? почему бы Вам самой не приложить некие усилия к примирению? к чему надеяться на молитву, если ВСЕ в руках Ваших? дело в том что Вы можете хоть замолиться, но.. . если Вы сами не найдете подход к человеку, не проявите свою СИЛЬНУЮ сторону в том что бы уступить, или признать свою неправоту, или же наоборот проявить снисходительность то поверьте - ни одна молитва Вам не поможет!
да любую читайте, которая по душе.
Юлия Петишова