Мобильные устройства
Автоматическая смена обоев на iPhone.
Помогите пожалуйста найти команду (автоматизацию) которая будет ставить другие обои при смены темы iPhone.
Як міняти шпалери за допомогою команди
Робиться це за допомогою простої команди. Ви можете відтворити її самостійно за допомогою скріншота нижче або ж просто імпортувати готову команду в додаток і почати нею користуватися. Щоб команда працювала, вам знадобиться iOS 13 і новіше.
Перед тим, як приступати до інструкції, вам потрібно створити альбом зі своїми улюбленими шпалерами. Команда буде автоматично центрувати шпалери, так що краще обріжте їх вручну.
Крок 1: Скачайте команду Randomize Wallpapers звідси. Перейдіть по посиланню і натисніть Отримати швидку команду
Крок 2: Відкриється програма Команди. Якщо ви вперше відкриваєте сторонню команду в iOS 13, вона не спрацює. Ви побачите повідомлення із запитом дозволити неперевірені джерела через Налаштування. Для цього треба зайти в Настройки -> Команди -> ненадійних швидкі команди.
Крок 3: Тепер поверніться по посиланню і скачайте команду. Коли відкриється додаток Команди, перегорніть вниз сторінки і натисніть Додати ненадійну швидку команду.
Крок 4: Команда буде додана, і тепер її потрібно налаштувати. Знайдіть її в своїй галереї і натисніть кнопку меню в правому верхньому куті команди. Тут вам потрібно вибрати альбом, з якого будуть братися шпалери. Крок 5: Ви можете повернутися на головний екран або відразу запустити команду. Виберіть домашній екран або екран блокування і почекайте пару секунд, поки шпалери поміняються.
Максим Дубровин
Мне нужны не рандомные обои из библиотеки, а те, которые я заранее выберу и они будут меняться только если я переключу тему