Bad English - When I See You Smile
TEN_ Valentine
TEN_ You're in My Heart
Firehouse - I Live My Life For You
Alias_ No Pleasure Without The Pain
Alias_ All I Want Is You
Crystal Ball - Me And You
Soul Doctor - See You in Heaven
Frank Duval - Lovers Will Survive
TESLA - Only You
Dream Police - It s Only Love
DANGER DANGER_She's Gone
Thunder - A Lover, Not A Friend
Thunder - Love Walked In
Mitch Malloy - Our Love Will Never Die
Great White - Save Your Life
ICED EARTH_I Died for You
JADED HEART_Stone cold
VANDENBERG_How Long
VIXEN_Love is a Killer
GIANT_I'll See You In My Dreams
Deep Purple_Love conquers all
Whitesnake_Is this love
Whitesnake_The Deeper The Love
Foreigner_I want to know what love is
Foreigner_Waiting For A Girl Like You
DEF LEPPARD_Love Bites
Alice Cooper_Love's a looded gun
STRATOVARIUS_Are You The One
FAIR WARNING_Too Late for Love
FAIR WARNING_When Love Fails
FAIR WARNING_Without You
WIG WAM_Out Of Time
SCORPIONS _Still Loving You
Shy_Can't Stop Lovin You
Crystal Ball_Dreaming of You
ZENO - Is It Love
Ken Hensley - The House On The Hill
Ken Hensley - Woman
AVANTASIA - Dying For An Angel
Dare - Real Love
Dare_Run to Me 91
Dare_I'll Be Your King
Pretty Maids - Please Don't Leave Me
Skid Row - I Remember You
ARTENSION_You are my heart
Artension - Take me in your Arms
Dokken - Alone Again
LEVITICUS- For Once In My Life
Moritz - Lonely Without You
Two Fires - I Believe in You
BRAZEN ABBOT_ Dreams
Dream Evil - Losing You
Bad Habit - Every Time I See You
Музыка
Посоветуйте рок баллады о любви! Хоть русский рок, хоть запад. Заранее спасибо!)
---Скорпы
- You and I
Def Leppard - Miss You In A Heartbeat
- You and I
Род Стюарт-одни баллады и одна любовь!))))))))))
HELLOWEEN-'Forever and One' ,'A Tale That Wasn't Right'. / W.A.S.P.-'Wild Child' , 'Sleeping In The Fire' , 'Idol' , 'Hold On To My Heart' .