Прочие социальные темы
Что делали бандеровцы?
Какие идеи были у бандеровцев?
Идеи были убивать жестоко и от этого испытывать удовольствие... Чикатило во времена СССР так делал... истинный Бандеровец..
дурь курили
Убивали мирных жителей с особой жестокостью и цинизмом.
Как и у всех бандитов-убить. а всё добро присвоить. как и лесные братья в прибалтике. у трупов евреев даже золотые коронки изо рта вынимали. и себе переплавляли. Прибалты всегда были колхозниками. а после уничтожения евреев поднялись и разбогатели.
Ходили слухи что они бобров трахали : падлы
Если верить СМИ то воевали с бабами, стариками, детками и лизали зад фашистам. А на деле воевали с регулярной армией.
Воювали с Гитлером.
дрочили
Да какие идеи могут быть у зверей - грабить, убивать, жить за счёт других, кто постоять за себя не может, т. е. мирных граждан.
“Національні меншини поділяються на а) приязні нам... б) ворожі нам москалі, поляки, жиди...
а) Мають однакові права з українцями, уможливлюємо їм поворот в їх батьківщину.
б) Винищування в боротьбі зокрема тих, що боронитимуть режиму; винищування головно інтелігенцію, якої не вільно допускати до ніяких урядів, і взагалі унеможливляємо продукування інтелігенції, себто доступ до шкіл і т. д. Напр. т. зв. польських селян асимілювати, усвідомлюючи їм, що вони українці, тільки латинського обряду... Проводирів нищити, жидів ізолювати, поусувати з урядів, щоб уникнути саботажу, тим більше москалів і поляків. Коли б була непоборна потреба оставити в господарськім апараті жида, поставити йому нашого міліціянта над головою й ліквідувати за найменші провини.
Керівниками поодиноких галузей життя можуть бути лише українці, не чужинці-вороги.
Наша влада мусить бути страшна для її противників. Терор для чужинців-ворогів і своїх зрадників”.
================================
Стиль и орфография документа ОУН (б) сохранена.
================================
Убивали хохлов с помощью 36 способами.