Домашние задания: Другие предметы

помгите дальше как в тексте идёт пожалуйста

Багато бачив я гарних людей, але такого, як батько, не бачив. Голова в нього була темноволоса, велика і великі розумні сірі очі, тільки в очах чомусь завжди було повно смутку і тяжкі...
«Багато бачив я гарних людей, але такого, як батько, не бачив. Голова в нього була темноволоса, велика і великі розумні сірі очі, тільки в очах чомусь завжди було повно смутку і тяжкі наслідки неписьменності і несвободи».
Тимофей Миронов
Лучший ответ
кайдани неписемності і несвободи.
Скільки землі він виорав, скільки хліба накосив! Жарт любив, такт розумів. Зневажав начальство і царя. Одне, що було в батька некрасиве – одяг – безбарвний, убогий. І коли він, покинутий всіма на світі вісімдесятилітній старик, стояв на майданах безпритульний у фашистській неволі і люди вже за старця його мали, подаючи йому копійку, він і тоді був прекрасний. Прекрасне лице його посиніло від німецьких побоїв, руки й ноги спухли, туга залила йому очі.

Одного разу вночі трапилося дві пригоди – народилася сестричка та померла прабаба. Яка то радість була для мене, що померла прабаба: хата враз стала великою, повітря чисте, як у раю.

Жили ми у певній гармонії з силами природи. Але одного року весною була повінь – Десна пливла до нас. Затопило ліси, сінокоси, розгулялася буря. Всі вулиці на ранок були під водою. Поліцейський Макар прийшов до батька, бо у нього був човен, і звелів їхати на Загребеллі рятувати людей. Це був Великодень. Люди сиділи на стріхах з несвяченими пасками. Сходило сонце – нічого не впізнати. Весна красна! Між хатами плавав човник з отцем Кирилом – святили паски.
lib.misto.kiev.ua/UKR/TVIR/DOVJENKO/dovjenko103.txt