Домашние задания: Другие предметы

помогите написать сочинение по английскому Music makes me harry

можно на русском написать Музыка делает меня счастливым!!помогите пж!!заранее спасибоо!
Music is my life, my everything ...What I mean without music? Music is happiness and depression, pain and suffering, it's my breath, my pulse, my blood. How much music I hear? It helps me in my life It. Helped to survive the heavy breaking organ chorale prelude by Bach - a play on three screens. Enormous force in music. I write about the song about the group, about the composers. She helped me through my "adventures" on admission, became a mainstay at the time of persecution (for it too!) At home, it gives strength to live on, she has helped to overcome the fear of death, it is comforting to the gnawing anguish and anxiety. You are tired of my music? And I spit on you at all! While I was with her - I live. Take away - die. Do not believe me? Want to check?
Лариса Овсепян
Лучший ответ
Ой ну че тут сложного? пишешь я люблю слушать музыку. когда мне плохо или грустно я ее слушаю, она поднимает настроение, пишешь какую музыку слушаешь, потом под какое настроение какую... пишешь, что успокаивает, и ты погружаешься в мир где нет проблем, становишься веселая, особенно тебе нравится слушать музыку когда у тебе весело.. пофантазируй, а вообще введи в интернетте "музыка делает меня счастливым" и нет проблем)
Natallia Gulbis