Домашние задания: Другие предметы

Допоможіть терміново зробити синтаксичний розбір речень

1.Кожній людині відкрито в нас путь, якщо вона хоче трудящою буть.
2, Якби я турбувався лиш про себе, вже б отлів від самоти.
3. Як погано орать, то краще в поле не ходить.
Кожній людині відкрито в нас путь, якщо вона хоче трудящою буть.

1. Речення складне, сполучникове, складнопідрядне.
2. Головне речення: Кожній людині відкрито в нас путь; підрядне: якщо вона хоче трудящою буть.
3. Складнопідрядне умовн. (с придаточным условным)
4. Сполучник якщо.
5.Між головним і підрядним реченням ставиться кома.
6.У головному реченні підмет путь, виражений іменником; присудок (Іменний складений) - відкрито, виражений дієприкметником;

людині - додаток, виражений іменником
кожній – означення, выраж. займенником
в нас - обставина, выраж. займенником с прийменником
речення розповідне, неокличне, двоскладне, поширене, повне.

У підрядному реченні підмет вона, виражений займенником ; присудок (складений) - хоче трудящою буть, виражений 2 дієслов. и (я не знаю перевод слова «трудящою» )
речення розповідне, неокличне, двоскладне, непоширене, повне.

Якби я турбувався лиш про себе, вже б отлів від самоти.

1.Речення складне, сполучникове, складнопідрядне.
2. Головне речення: вже б отлів від самоти; підрядне: якби я турбувався лиш про себе.
3.Складнопідрядне умовн. (с придаточным условным)
4. Сполучник якби.
6. У головному реченні присудок (простий дієслівний) - б отлів, виражений дієсловом;

від самоти - додаток, виражений іменником с прийменником
речення розповідне, неокличне, односкладне, поширене, неповне.

У підрядному реченні підмет я, виражений займенником ; присудок (простий дієслівний) - турбувався, виражений дієсловом
про себе - додаток, виражений займенником, прийменником
Частки лиш, вже членами предложения не являются.

2.Головне речення: краще в поле не ходить; підрядне: як погано орать.
4.Сполучник як.. . то .
6.У головному реченні присудок (складений) - краще не ходить

в поле - обставина, выраж. іменником с прийменником
речення розповідне, неокличне, односкладне, поширене, повне

У підрядному реченні присудок (простий дієслівний) - орать, виражений дієсловом
погано - обставина, выраж. прислівником
речення розповідне, неокличне, односкладне, поширене, повне.
Анастасия Шалаева
Лучший ответ
Ми ждемо смерті не на краю пустелі й порожнечі, а в самому сировинні земного життя, і, вмираючи, не вмираєємо, бо сутність наша проходить крізь віки й тисячоліття