Домашние задания: Другие предметы

Плиз можете перевести на казахский:

Как говорят учёные, животным является всё живое кроме растения . Никто не знает, как много различных видов диких растений и животных есть на нашей планете. Люди обнаруживают сотни новых видов каждый год. Каким образом животные отличаются от растений? Этот вопрос не всегда легко ответить. Животные и растения получают пищу по-разному: животные поедают растения или других животных, в то время как растения получают пищу из воздуха и почвы с помощью своих листьев и корней. Но мы знаем, что некоторые растения поймать и "съесть" насекомых. Также животные могут передвигаться в то время как растения растут в том же месте, но есть некоторые растения, которые могут путешествовать и некоторые животные, которые никогда не покидают свое место. Как вы видите растения и животные имеют очень много общего.
Есть более чем 300 000 различных видов растений на Земле. Некоторые растения растут очень высокий и живут очень долгую жизнь. Другие растения настолько малы, что их можно увидеть только с помощью микроскопа. То же самое касается животных. Вы можете найти растения и животных в океанах и пустынях, в горах и в холодных тундр. Когда люди впервые научились выращивать растения и приручать животных, наша цивилизация начала. Мы не можем жить без них. Растения способны использовать sinlight построить себя. Они используют углекислый газ и "выдох" живительную кислород. Они поддерживают жизнь на заводе.
ғалымдар айтқандай, мал өсімдіктер қоспағанда әлі тірі. Бірде-бір жабайы өсімдіктер мен жануарлардың түрлі Біздің планетада бар қанша біледі. Адамдар жыл сайын жаңа түрлердің жүздеген анықтаңыз. өсімдіктерден қалай жануарлар ерекшеленеді? Бұл мәселе әрқашан жауап беруге оңай емес. Жануарлар өсімдіктер жапырақтары мен тамырлары арқылы ауа мен топырақты азық-түлік алуға, ал жануарлар, басқа да жануарлар немесе өсімдіктер жеуге әртүрлі азық-түлік алуға. Бірақ біз кейбір өсімдіктер мен жәндіктер қуып «жеп» екенін білеміз. Сондай-ақ, өсімдіктер сол жерде өсіп, ал жануарлар қозғала алады, бірақ орын ешқашан тастап саяхат мүмкін кейбір өсімдіктер мен кейбір жануарлар бар. Өздеріңіз көріп отырғандай өсімдіктер мен жануарлар арасында ортақ нәрсе көп.
Жер бетінде өсімдіктердің 300-ден астам 000 түрлі түрлері бар. Кейбір өсімдіктер өте биік өседі және өте ұзақ өмір сүру. Басқа өсімдіктер, олар тек микроскоптың көмегімен көруге болады, сондықтан аз. сол жануарларға арналған барады. Сіз тауларында және суық тундрадан, мұхиттар және шөл өсімдіктер мен жануарлар таба аласыз. адам бірінші өсімдіктер мен жануарларды domesticating өсе білген кезде, біздің өркениеті бастады. Біз онсыз өмір сүру мүмкін емес. Өсімдіктер өздерін салу sinlight пайдалана алады. Олар көмірқышқыл газы, пайдалану және өмір беретін оттегін «шығарған». Өсімдіктердің өмір қолдайды.
Natela37 Vaingolz
Лучший ответ
Александр Поснов Спасибо друзья за ваши ответы !!!
Вот перевод
Ашық 19 минут бұрын