У мого хлоп'яти
З неба - оченята.
На маленькім личку -
Із калини щічки.
Чубчик - з колосочків,
Голос із дзвіночків.
Б. Подумай і скажи, якого кольору у хлопчика очі, щоки, чубчик. Який голос? За таким самим зразком склади й запиши опис дівчинки, але не обов'язково у віршованій фор
Домашние задания: Другие предметы
А. Прочитай вірш. Це опис чи розповідь?
Опис хлопчика..
Прочитай опис дiвчинки i напиши опис знайомоi дiвчинки:
Ми з Вірою дружимо з раннього дитинства, тому що живемо в одному будинку.
Віра - дуже красива дівчина. У неї великі зелені очі і довге чорне волосся до пояса, які вона відрощує з п'яти років. Волосся Віри - предмет заздрості всіх її подруг.
У Віри тонкий прямий ніс, маленькі вуха і широкий лоб. Вольове підборіддя видає в моїй подрузі рішучу і цілеспрямовану особистість. І дійсно, Віра завжди доб'ється свого, як би важко це не було.
Віра дуже акуратна, всі її речі лежать на своїх місцях, зошити і підручники в обкладинках, щоб не терлися й не бруднилися. І вдома у неї завжди порядок, тому що Віра не боїться праці і з радістю допомагає своїй мамі прибирати і готувати.
Одягається Віра зі смаком і вміє навіть найпростіший наряд прикрасити ремінцем, сумочкою або підходящим за кольором хусткою, шарфиком. Вона й сама любить шити собі костюми та сукні, бо займається у юнацькій студії моделювання одягу. Після закінчення школи Віра збирається вчитися на дизайнера, щоб самій моделювати костюми для театру і кіно.
Віра старанна і терпляча, тому в школі отримує в основному хороші оцінки. Найулюбленіші уроки моєї подруги - література та історія.
Крім шиття Віра любить дивитися телевізор. Їй подобаються науково-популярні фільми про тварин і таємниці нашої планети, а також діснеївські мультфільми.
Але найголовніше те, що Віра - хороша подруга, а значить, ніколи не підведе і не залишить мене в біді.
это описание
глаза у него - цвета неба
значит - голубые
голос у него звонкий (из колокольчиков)
щечки красные цвета зрелых плодов калины
волосы русые (цвета зрелой пшеницы)
глаза у него - цвета неба
значит - голубые
голос у него звонкий (из колокольчиков)
волосы русые (цвета зрелой пшеницы)
ужас