Ставки єдиного податку встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, та у відсотках до доходу (відсоткові ставки) . Для фізичних осіб — підприємців у місті Києві фіксовані ставки єдиного податку будуть встановлені Київською міською радою, залежно від виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць:
для першої групи платників єдиного податку — у межах від 1 до 10 відсотків розміру мінімальної заробітної плати;
для другої групи платників єдиного податку — у межах від 2 до 20 відсотків розміру мінімальної заробітної плати.
Для третьої групи ставка єдиного податку становить 3% доходу — у разі сплати податку на додану вартість згідно з цим Кодексом (підприємці — платники ПДВ) та 5% доходу — у разі включення податку на додану вартість до складу єдиного податку.
Крім того, для фізичних осіб — підприємців платників єдиного податку всіх груп встановлена ставка єдиного податку у розмірі 15 відсотків: до суми перевищення граничного обсягу доходу, визначеного для кожної із груп; до доходу, отриманого від провадження діяльності, не зазначеної у свідоцтві платника єдиного податку, віднесеного до першої або другої групи; до доходу, отриманого при застосуванні іншого способу розрахунків, ніж визначеного для суб'єктів малого підприємництва; до доходу, отриманого від здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування.
Собственный бизнес
Какой процент от дохода частный предприниматель должен отдавать государству (в Украине)?
Зависит от типа предприятия.