Религия, вера

Придумайте еще правила дорожного движения на церковнославянском

Кто ползумши вяло во левой колее, во мобилу глаголяши, на всяко ближнего глубоко положимши, тот есмь изверзждень блудливый и надобно е санями бульдозерными потолкати, да в канаву голимую бросати. Пущай в той канаве и глаголит, бес окаянный. Якоже кто на парковище супротив сваго места стоямши или два места занимамши яко дщерь беловолосая неразумная, по тому надобно катком проехати, да во лепешку раскатати, дабы мало места занимати буде. Аще кто ины полозья подрезамши, тому всяко зверско глумление учинити, на кол сажати, на кострище сжигати, полозья вставляти, четвертовати, рыло некошерно разукраси. Аще и се не споможе, то слово оному срамное изречи, животиной рогатой обозвати и перст серединный показати. Аще кто зело близко позади подъезжаючи, мигалом мигамши, да в гудело гудемши, бо невтерпеж ины же крутымя возомнимши, тот суть блудень диавольски и того с седалища стаскивати, ногами побивати, да мигало з гуделом во срам затолкати. Пущай оно там и гудити. Кто зимою сугробы з полозьев не расчищамши, якодже оне грохнути на полозья позадние глыбою оледенелой, того самого во сугробе обваляти, во проруби окунути, к полозьям стропами привязати, да катати лихо по деревням и селам, пока стыд оного не застудити. Кто во полозьях едя, из колеи во колею мотаючи, да тормозимши, заторище зело множественное сотворяючи, тому каменьем трипудовым во оконце запустити, да на челе слово лихое гвоздищем остроконцым нацарапати, старому на посрамление да малому во лепость. Аще дщерь умом скудная в полозьях еде, уста малюючи, очи штукатуриши, беленья мазамши, то надобно дщерь оную за космы черны оттаскати, за груди белы доброродны похватати, да в беленьях вымазати. Боле не надо, бо придет муж ейный и покалечит...
Ва
Вадим
порадовал! ! :))))
особо: "..да мигало з гуделом во срам затолкати. Пущай оно там и гудити"

ржунимагу! :)
Маргарита Поварёнкина
Лучший ответ
Творец!
Екатерина Рутц
Хто ползумші мляво під лівою колією, під мобілу глаголяші, на всяко ближнього глибоко положімші, той есмь ізверзждень блудлива і треба е саньми бульдозерним потолкаті, та в канаву голим бросаті. Хай у тій канаві і глаголит, біс окаянний.

Якоже хто на парковіще супротив сваги місця стоямші або два місця занімамші яко дочко беловолосая нерозумна, по тому треба катком проехаті, та у корж раскататі, щоб мало місця заниматся буде.

Аще хто іни полози подрезамші, тому всяко по-звірячому знущання учинити, на палю сажаті, на кострищі сжігаті, полози вставляти, четвертоваті, рило некошерно подряпала. Аще і се не споможе, то слово оному негідність проректи, тварині рогатою обозваті і перст серединний показати.

Аще хто зело близько позаду под'езжаючі, мигаль мігамші, та в гуло гудемші, бо невтерпеж іни ж крутимя возомнімші, той суть блудень диявольських і того стільця стасківаті, ногами побивати, та моргало з гуло у сором затолкаті. Хай воно там і гуде.

Хто зимою замети з полозів НЕ расчіщамші, якодже оне грохнути на полози позадніе брилою замерзле, того самого під заметі обваляти, у ополонці зануритися, до полози стропами привязати, та катати лихо по селах і селах, поки сором її не застудіті.

Хто б полозах їдучи, з колії в колію мотаючі, та тормозімші, заторіще зело множинне сотворяючі, тому каменем тріпудовим у віконце запустити, та на чолі слово лихі гвоздіщем остроконцим нацарапаті, старому на ганьбу та малому під лепость.

Аще дочко розумом убога в полозах їжі, малюючи вуста, очі штукатуріші, Белень мазамші можна, то потрібно дочко ону за його гриву, чорні оттаскаті, за грудей білі доброродни похвататі, та в Белені вимазаті. Більш не треба, бо прийде чоловік ейний і покалічить ...
Правило везде одно: поступай с другими так, как хотел бы, чтобы поступали с тобой. В этом весь закон.
Пьгьёфессог, а почему у церковнославянских мугьяёв, ну совсем нет пьгобок ?
Немного не в тему... Простите)))) )
Иисус ждет тебя! (Плакат на автостраде)
***
Святой отец возвращается поддавший. Подходит к лошади и пытается на нее залезть. Ему это никак не удается, и он начинает по очереди призывать всех святых:
- Святой Петр, помоги! Святой Николай, помоги! ..
Наконец, ему это удается, но, не рассчитав усилий, святой отец перелетает через лошадь:
- Тихо, тихо! Не все сразу!

***
Стоят на обочине дороги два священника. В руках держат картонку с надписью: " Измените свой пу чтобы не погибнуть! ". Из окна проезжающего грузовика высунулась голова мужчины: "Религиозные фанатики! Как вы надоели, суетесь везде! " Машина скрылась за поворотом, раздался грохот и плеск воды... Тогда один священник говорит другому: А может напишем просто что сломан мост?)))) )
правила уже есть но не дорожного движения
ржунимагу
Алия Томилова