Он уже не будет здоровее.
Молится человеку - это что-то...
Религия, вера
напишите, пожалуйста, молитву о здоравии СЕРАФИМА САРОВСКОГО или какую-нибудь другую. заранее спасибо
О, пречудный отче Серафиме, великий Саровский Чудотоворче, всем прибегающим к тебе скоропослушный помощниче! Во дни земного жития твоего никто же от тебя тощь и неутешен отыде, но всем в сладость бысть видение лика твоего и благоуветливый глас словес твоих. К сим же и дар исцелений, дар прозрения, дар немощных душ врачевания обилен в тебе явился. Едва же призва тя Бог от земных трудов к небесному упокоению, николиже люби твоя преста от нас, и невозможно есть исчисляти чудеса твоя, умножившаяся, яко звезды небесныя; се бо по всем концом земли нашея людем Божиим явлешися даруеши им исцеление. Тем же и мы вопием ти: о, претихий и кроткий угодниче Божий, дерзновенный к нему молитвенниче, николиже призывающие тя отреваяй! Вознеси о нас благомощную твою молитву ко Господу сил, да дарует нам вся благопотребная в жизни сей и вся к душевному спасению полезная, да оградит нас от падений греховных и истинному покаянию да научит нас, во еже беспреткновенно внити нам в вечное Небесное Царство, идеже ты ныне в незаходимей сияеши славе, и тамо воспевати со всеми святыми Живоначальную Троицу во веки веков. Аминь.
Все расписано по сценарию. Смерти нет. У каждого свой сценарий, и это просто игра)))
серафим саровский бы ЧЕЛОВЕКОМ! Молиться человеку - грех! имхо
Сергей !!!!!!!!
так все святые были людьми. им все молятся
Олег Катрич
Иисус в таком случае тоже был человеком с приставкой бого-
А чем он заболел то?