Домашние задания: Русский язык

Помогите сделать упражнение пожалуйста

1. Знайдіть антоніми в поданих текстах, обґрунтуйте доцільність їх використання.

1.А вірити в щастя є суща потреба, ніщо не дається в житті задарма. Любові намвічно учитися треба. Ненависть же згодом приходить сама (Г. Коваль). 2. Радіснолюбити! Хто цього не знає! Бо любов — це світло, нелюбов — це тьма. Тільки тойщасливий, хто любов’ю сяє, — в світі ж без любові і життя нема (В. Сосюра). Переломили хід війни ми невичерпною снагою, в якій злилися воєдино — братерства міць і серця гнів. Любов синів до Батьківщини й зненавида до ворогів (Л. Дмитерко).

Чоловік — це гріхи й раювання. Це ступінь без потрібний Творця. Чоловік — це ненависть, кохання. На землі він не вартий вінця (П. Тичина). 5. Єдиний простір, що на все життя. Єдиний світ, який ти іменуєш, збігається в єдине почуття любов і зненавидь, що у тобі нуртують (П. Мовчан).
Любов - ненависть

Свiтло - тьма

Любов - зненавида

Грiхи - раювання

Любов - зненавидь
Антонимы помогают лучше понять главную мысль автора.
Максим Маслюк
Лучший ответ
А вірити в щастя є суща потреба, ніщо не дається в житті задарма. Любові намвічно учитися треба. Ненависть же згодом приходить сама ( Любов - Ненависть). 2. Радісно любити! Хто цього не знає! Бо любов — це світло, нелюбов — це тьма. Тільки тойщасливий, хто любов’ю сяє, — в світі ж без любові і життя нема (любов - нелюбов, світло - тьма). Переломили хід війни ми невичерпною снагою, в якій злилися воєдино — братерства міць і серця гнів (у даному контексті, тільки тут, це не слова-антоніми братерства міць і серця гнів). Любов синів до Батьківщини й зненавида до ворогів (Любов - зненавида, у даному випадку зненавида - авторський неологізм, теж контекстуальні антон.).

Чоловік — це гріхи й раювання ( у цьому реч. гріхи й раювання). Це ступінь без потрібний Творця. Чоловік — це ненависть, кохання ( у цьому випадку ненависть- кохання, лише по контексту, бо слова-антоніми: ненависть - любов). На землі він не вартий вінця (П. Тичина). 5. Єдиний простір, що на все життя. Єдиний світ, який ти іменуєш, збігається в єдине почуття любов і зненавидь, що у тобі нуртують (любов і зненавидь - тільки в цьому реченнні).