Футбол

Допоможіть знайти відповіді!!!!

2. Коли відбувся перший неофіційний матч збірної Польщі?
3. Назвіть, будь ласка, прізвище першого тренера Футбольної збірної Польщі?
4. Коли відбувся перший офіційний міжнародний матч футбольної збірної Польщі?
5.Коли збірна Польщі дебютувала у Чемпіонаті Світу?
6. Коли збірна Польщі здобула Кубок Світу і яке місце вона посіла?
7. В якому році вперше збірна Польщі завоювала золоту й срібну медалі?
8. Назвіть прізвища кращих гравців і в який період відбулось найбільше ігор за участі збірної Польщі?
9. Хто з польських бомбардирів-гравців забив найбільше м’ячів і скільки?
10.Назвіть видатних тренерів Польщі і в які роки вони працювали?
11. Коли і де було створено першу польську жіночу футбольну команду?
12. Назвіть найбільші стадіони Польщі?
13. Який матч вперше було організовано на польській території на початку ХХ ст.. Як він стосується України?
14. Хто автор першого офіційного запротокольованого голу на території Польщі?
15. Як називалися перші польські футбольні клуби?
1. Вперше концепція заснування національної футбольної збірної Польщі з`явилась 20 грудня 1919 у зв`язку з ймовірною участю поляків у Олімпійських Іграх 1920. Першим тренером польської збірної став американський військовий капітан Кріс Бурфорд. Але у зв`язку із військовими подіями 1919 - 1920 року Польща відмовилась від участі в Олімпіаді 1920. Таким чином офіційною датою народження польської збірної є перший офіційний матч 18 грудня 1921 року проти збірної Угорщини ( Польща 0:1 Угорщина )

2. Перший неофіційний матч збірної Польщі відбувся у травні 1920 проти збірної команди Львова ( Польща 12:1 Львів )

3. Перший тренер збірної Польщі - американський військовий капітан Кріс Бурфорд

4. Перший офіційний міжнародний матч - товариський матч 18 грудня 1921 року проти збірної Угорщини ( Польща 0:1 Угорщина )

5. 15 жовтня 1933 року збірна Польщі дебютувала у Чемпіонаті Світу. У Варшаві у кваліфікаційному раунді програла збірній Чехословачини 1:2 (0:1)

6. Польща ніколи не здобувала Кубок Світу. Найвищим досягненням Польщі на Кубку Світу є третє місце у 1974 та 1982 роках

7. Збірна Польщі завоювала золоту медаль на Олімпійскьких Іграх 1972 та дві срібні у 1976 і 1992

8. Найкращі гравці - Гжегож Лято - 100 ігор за збірну та Влодзімеж Любанський - 48 голів за збірну Польщі

9. Влодзімеж Любанський - 48 голів за збірну Польщі

10. Найвидатніший тренер збірної Польщі - Казимір Гурські - Kazimierz Górski. Під його керуванням збірна Польщі здобула золото на Олімпійських Іграх 1972 і 3 місце на Чемпіонаті Світу 1974, а також срібло на Олімпіаді 1976

11. У вересні 1921 року у Познані було вперше засновано жіночу футбольну команду як одну з секцій спортивного товариства "Унія Познань"

12. Найбільші стадіони Польщі:
- Національний Стадіон Варшава - 58 145 глядачів
- Міський стадіон Познань - 41 609 глядачів
- PGE Arena Гданськ - 40 818 глядачів
- Стадіон Вроцлав - 42 771 глядачів

13. На початку ХХ ст. на території Польщі було зіграно найперший матч у Львові 14 липня 1894 року між гімназистами Львова та Кракова. Перемогли львів`яни з рахунком 1:0. Матч тривав лише 7 хвилин. Цей матч також є першим запротокольованим футбольним матчем на території Украіни
Алексей Партолин
Лучший ответ
Звиняй батько, языками не владею
Задавай один вопрос, а не 100 в одном.
спроси у google этот чертила все знает