Отношения

Все своє життя ми шукаєм людину, яка зуміє знайти ту іскринку - заховану від злих і заздрісних людей ...

А ви знайшли цю людину ...Скільки раз потрібно помилитися, щоб знайти її?? Тільки ти комусь відкрився як знову - біль....
Sergei Antonov
життя- непроста річ, і все, що відбуваеться ньому має якусь логіку, спочатку нам дуже незрозумілу але коли ми доходимо до фінішної лінії нам все стає зрозумілим і логічним! у кожного з нас свій шлях і кількість помилок ( або як ми думаємо, що помилок) у нас також різна! особисто на моєму прикладі я шукав свою єдину цілих 26 років і я вважаю що я ще не довго чекав і шукав, але я знаю одне-я кщо б не було в моєму житті того гіркого досвіду я б ніколи не знав ціну моїм теперішнім стосункам! в нашому житті все відносно... у кожного своя доля, свій шлях своя ноша! бажаю вам зустрівши свою людину не помилитись і не зробити помилки!
Игорь Лещенко
Лучший ответ
Белмим. Сораганым юк.
Анатолий ***
Так, я думала, що знайшла цю.. . людину.. .

Повнiстю довiряла їй, вiдкрила їй свою душу!! !
Але згодом, зрозумiла, що помилилася.. . що ця людина чужа менi...

Так було не раз.. .
Але зараз я маю друга, в якому я впевненна на всi 100 вiдсоткiв.. .
Знаю, що не зраадить мене.. . не залишить...
Sergey Panasenko
Ни хрена не понятно! Но.. . красиво! )))))))))))))))
Fahriddin Kasimov
Я знайшла, але вже у вiцi 29 рокiв. Тримайся це може бути не легко, але завжди перемагае любов!