Футбол
Как бы Вы поздравили А. Шевченка с днем рождения?
29 сентября свой 36 год рождения отмечает легендарный футболист киевского Динамо и сборной Украины, итальянского "Милана" и лондонского "Челси"-А. Н. Шевченко.

Здоровья, счастья, поскорее уйти из политики - грязное это дело. Чтоб его третий сын рос здоровым и счастливым, и стал таким же успешным и популярным как его папа) ) С днём рождения, ЦАРЬ! !

удачи в политике))))

н сам семя поздравить решил- в полику убежал
Поздравляю Великого украинского футболиста-он же легенда мирового и европейского футбола
З Днем Народження неперевершений футболист України!
Нехай зараз ти займаєшся якоюсь фігньою, ми тебе завжди будемо пам'ятати як легенду українського футболу, і чекати в будь-якій якості в Динамо чі збірної України.
Завжди улюблений, назавжди великий.
А також можна сьогодні привітати з Днем Народження його приймача - Женю Коноплянку. Дуже сподіваюся, що він повторить його успіхи.

Завжди улюблений, назавжди великий.

Nurislam Ismail
Я так хочу його в Динамо, але думаю, вiн не перейде)) Дивився сьогодні матч Дніпра - трохи засмучений, бо у Дніпра був шанс взяти три очка у Донецьку)
Приєднуюсь до привітань та теж вітаю Андрія з днем народження! Це гравець з великої літери, гравець, якого люблять більшість людей! Я навіть так скажу - це легенда! Дякую йому за ті роки, що він провів у Мілані та став там легендою. За його голи та за все. Навіть за Челсі. Було приємно за ним там спостерігати. Про сбірну та й казати не треба. Це просто ЛЕГЕНДА УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ ТА НІЯК ІНАКШЕ! Шевченко, я тебе дуже поважаю та хочу, щоб ти й надалі залишався таким! Здоровья тобі, щастя, всіх благ у житті та в твоїй родині, та у роботі так само. Ти Найкращий!