Найцікавіше теж мала справу з подібним... .
Певна частина населення взагалі ворожа до всіх
І в моєму місті теж є таке
Общество
Чому не малий відсоток росіян, так негативно ставляться до України?
Пиши по русски...
хуйню какую то напечатал. у тебя клавиатура сломалась?
не знаю мне нравятся украинцы язык у вас приколный: шокаете, гакаете ыыы)))))
Потому что некоторым из них совсем не нужно было появление незалёжанной Украины с ее дер. мовой в их родном Харькове
Тому, шо понтов у тебя больше чем ума. Был бы ум, ты как порядочный человек, здесь написал бы по-русски.
write in Russian please? I don"t understand unfortunatelly! I hope you understand!!!
А вот чому. От кого я найбiльше не люблю, так це - украiiнських нацикiв свiдомих. Вони обличчям, на вiдразу вiд мешканцiв зовсiм одичалих держав, неначе б i на людей cхожi. Але ж образливi, пiдставнi, брехливi, тупi i неосвiтченi. I при тому самi ж себе за найбiльший авторитет вважають. А в головi в них неначе одна едина патефонна пластiвка заiiграна. I з якого б мiсця не починати, а голка з'iiде завжди на одну ту саму дорiжку. I хвороба ця, обтяжена олiгофренiчною тупiстю, на жаль нiяк не лiкуеться.
Иди спать обидчевый. пора уже
А те, що вся Європа ноги витирає о українців, які масово їдуть європейцям мити дупи, тебе не ображає????
Дуже цікаво подивитися на відповіді=))) Як можна буде подивитися?