Обратимся к законам:) ) Итак: 9. Відповідно до статті 5 Закону України ( 3857-12 )
"Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України"
загальний термін розгляду заяв про оформлення паспорта/проїзного
документа (або про оформлення дозволу для виїзду за кордон на
постійне проживання) не повинен перевищувати трьох місяців із дня
подання документів. Згідно з підпунктом "б" пункту 6 статті 3
Декрету Кабінету Міністрів України від 21.01.93 N 7-93 ( 7-93 )
"Про державне мито" (із змінами і доповненнями) за видачу паспорта
справляється державне мито.
За окремою заявою громадянина, у разі сплати подвійної ставки
державного мита, паспорт оформлюється достроково - до 10 робочих
днів (підпункт "л" пункту 6 статті 3 Декрету ( 7-93 ). Подвійна
ставка державного мита справляється також у разі оформлення
паспорта в терміновому порядку.
У терміновому порядку, до 3 робочих днів, паспорт/проїзний
документ оформлюється, якщо поїздка пов'язана з терміновим
лікуванням від'їжджаючого, від'їздом особи, яка супроводжує
тяжкохворого, чи смертю родича, який проживав за кордоном.
Зазначені обставини мають бути підтверджені документами,
визначеними у пункті 7 Правил, строк дії яких не перевищує 15 днів
від дати їх видачі (відправлення).
Документы для путешествий
При оформлении загранпаспорта(в Украине), какие обязательные платежи и в какие сроки оформляется паспорт(если нужно офор
Паспорт делается 1,5-2 мес. В декабре это стоило 350 грн. Должны были поднять на 70 грн.
Оплачиваются где-то 4 квитанции ( госпошлина, за сам паспорт, и еще 2 какие-то, не помню) + справка о несудимости. Тут написали о каких-то страховках, но у нас такого нет.
За два месяца Вам сделают и без "срочности". Требуют справку о несудимости (40 гривен) и около 420 гривен обязательных платежей. Навязывают страховку (кстати, не имеют права, да и не нужна она) и еще предлагают внести "добровольный " благотворительный взнос на благо нашей родной милиции. Я платить не стала ни страховку, ни взнос- пытались заставить (отправили к начальнику паспортного стола) , но законных аргументов у него не нашлось.
Оля Васильева
Вы молодец! А я не стала скандалить, тем более, что начальника ждать-дело долгое (занятой человек, что тут сказать:))....Заплатила 513 грн и через месяц получила паспорт.
Коля Коняев
это где такие нововведения? У нас в декабре не было никаких страховок