ВУЗы и колледжи
Помогите, пожалуйста, перевести на английский:
При нагреве свыше 50 градусов Цельсия у данных супрессоров резко падает напряжение срабатывания с 6,8 В до 3,5 В. Это приводит к тому, что сигнал самого Езернета распознается, как шум и зарезается, появляются ошибки.
When heated above 50 degrees Celsius in these suppressors plummets voltage operation from 6.8 V to 3.5 V. This causes the signal itself Ezerneta recognized as noise and stabbed to death, there are errors.
When heated above 50 degrees Celsius in these suppressors plummets voltage operation from 6.8 V to 3.5 V. This leads to the fact that the signal of Ethernet is recognized as noise and there are errors.
нет
Что за?
When heated over 50 degrees Celsius in these suppressors dramatically drops the voltage from 6.8 V to 3.5 V. This leads to the fact that the signal of Ethernet is recognized as noise and stabbed to death, there are errors.