Никита Анохин

Милые женщины! Советская власть назвала Вас товарищами, российская - госпожой! Хотели бы вернуться в сударыни? Будьте счастливы и не только 8 марта!

−2
Ответы · страница 2
Татьяна Морозова

а в наше время *ДЕВОЧКИ*..)

Никита Анохин

Ну, это между собой.

Ру
Руфина

Нам і "пані" підходить))

Александр Рузметов

Це не вони давили. Це керівнитство палку перегинало.
Я жив на Україне в радянські часи. Все було. Але такого якісь тиску я не бачів. Я тоді ще в школі навчався, та в війсковом училищі
Не биває ідеальних країн. У кожної країни є свої темни сторони.

Ру
Руфина

Не буває ідеальних, але, відкривши історію, бачиш як ці болотні тварі жили весь час. Вони не хочуть бути вільними, їм завжди потрібен цар з нагайкою

Александр Рузметов

Це правда. Їм потрібен царь. Якщо під хазарами, та монголами 600 років лежати, так воно і виходить.
У нас така ж ситуація. Восток - це справа тонка, як кажуть. А мені це не подобаеться, тому я хочу поїхати на Україну. Жити е де. У друга в Харкові бдинок порожній стоїть. У його жінки мати померла у прошлому році, ніхто там не живе. Він цей будинок мені отдає

Ру
Руфина

Я планую у Харків до друзів після війни))

Уральская Рябинушка

Спасиб. Лучше Дама

🔥𝘔
🔥 𝘔𝘤𝘕𝘢𝘴𝘵𝘺 🔥 26

Нет, не хотела бы.

Суфия Каримова

Стараемся!!!

Наташулька

Мадам)))

Светлана Филюкова (Мериясова)

НЕТ

Ко
Костя

Товарищи - Товар Ищи. Самый ЗАПРЕЩЁННЫЙ ФИЛЬМ ⚡ С КЕМ МЫ ВОЕВАЛИ НА САМОМ ДЕЛЕ 🔥

Никита Анохин

Я получше знаю историю IIМВ: Жуков, Василевский, Баграмян, Петров, Черчилль 6-томник, Типпельскирх, Гудериан и еще сотня художеств. книг. Война началась 01.09.39. СССР в союзе с Германией делили Польшу, а потом СССР захватил Прибалтику и часть Финляндии!

Ко
Костя

Художественные книги это вымысел. Читай документы.

Серьёзна#И#Непроста

👏

Артур

🌜