Де
Денис

А где твои вопросы?? А то я тут к тебе зашел глянуть как ты тут обжилась ... пыль не протертая, пол не помыт и вопросы где-то спрятаны )))

Ответы
**
***********

)))))))))))))а что стало интересно???пьіл вьітру..пол помою..вопросов нет

**
***********

значить відгуляв у цьому році все що тільки можна було))))) а я ще ні)))))

Де
Денис

А теж ще ні ))) я будиночок будую і в цьому році багато запланував... на свою голову)) стандартний бізнес по Київські - побудувати будинок під Києвом, а квартиру сдавати))

**
***********

Розусію і схвалюю))) кожен в цьому житті викручується як може)))) а я чекаю вересня і йду гуляти відпуск..от так))))

Де
Денис

і куди ж це якщо не секрет?

**
***********

закриваємо тут..дуже багато написано..