Пинхед (Исследователь Самых Отдаленных Уголков Удовольствия)

Їхали козаки, їхали по полю І лунала пісня про їхнюю долю. Про їхнюю долю, про справжнюю волю. Їхали козаки, їхали по полю... Їхали козаки та й пісню співали. Про те, як любили і як воювали За рідную землю, за батьків і друзів, І за спів дівочий, що дзвенить у лузі... Ой, у лузі-лузі тая пісня ллється, А дівоче серце, як пташина, б’ється... Віддала кохання хлопцю молодому Їхали козаки, їхали додому...

Ответы
Епифания

Несе Галя воду, коромисло гнеться,

А за нею Иванко як барвiнок въеться.
Галю, моя Галю, дай води напиться.
Ти ж така хороша, дай хоч подивиться

Элис

А що, так довго їхали, що всю дорогу одну пісню співали. Їм набридло. Я думаю, що козаки багато пісень співали про красивих жінок і про любові.