Марія Пліско

🖼Це метис такси .Батько не відомий.Як думаєте в нього розрівняються вуха чи він буде такий ?Чи можна щось їм зробити?йому 3 місяці .До цього вуха були рівні.

–4
Ответы
Виктор Правдин

电暖气使用的时间长了难免会出现污渍,所以我们会清洗一下电暖气,但是电暖气的清洗我们需要用软布蘸家用洗涤剂清洗,或者使用肥皂水进行擦洗也可以,但是大家注意不能用甲苯等释溶剂,会造成电暖气外壳受损。

Александр Ххххххх

Причини можуть бути різні. Захворювання, кліщ у вусі. До ветеринара треба б сходити.

Марія Пліско

Вушка чисті ,ознак болю немає.

Александр Ххххххх

Може бути інфекція.

Kl
Klio

Он вполне себе симпатичный песель))). Вы же его любите? Этот главное)

Марія Пліско

Звичайно любимо😊

Ѻлегъ

Марія, як я можу судити без фотографії 🤷‍♂️

Кот Дарящий Сны ( Психо Тип)

Какие есть такие и остануться

Татьяна

Больше двух говорят вслух.

Stormbringer

я думаю що все буде добре.

Ирма Лаева

тьфу ты....читаю - таксИ ))))

Ах
Ахинея

выж не за уши его любите

Ах
Ахинея

просто это особенность, у многих такс ушки выворачиваются.. если они его не беспокоят, то нормально все)

Ди
Димон

Ахи как ты это все понимаешь😂🤦‍♂️

Ах
Ахинея

незнаю))

Марія Пліско

Дякую за консультацію

Ах
Ахинея

пожалуйста)

Майя Петрова

Показать ветеринару.

Валерий Дементьев

мені б ваші проблеми

❄ С̷н̷е̷ж̷н̷а̷я̷ Ꮎꮢꮋꭸꭰꭼꮍꭿ❄Дэя...

Прелесть