Соня

Ображайся на мене, як хочеш,
Зневажай, ненавидь мене –
Все одно я люблю твої очі
І волосся твоє сумне.
Правда ж гарно?

Ответы
юк
юрий кожеватов

Тёща покойная,украинка,помню, хорошо говорила и на русском, очень правильно,и на украинском,а тесть ,помню,как заговорил,такая тростянка,казак черниговский,это на Кубани происходило,в станицах старое и среднее поколение говорило на смеси изуродованного русского и изуродованного украинского,но дико гордились.

Юр
Юрий

Хвалився цинік:
"Що таке кохання?
Абстракція.
У наш реальний вік
Берем на облік
Здійснені бажання,
Нездійсненим -
Ведем окремий лік.
А почуття виносимо за дужку,
Воно не змінить настрою мого".

...Та бреше він, бо плакав у подушку
Коли кохана зрадила його.

Ал
Алла

Это же как себя можно не уважать, он на тебя обижается, презирает, ненавидит, а ты все равно любишь его глаза, его печальные волосы......просто жуть какая то.....

Соня

Ну взагалі то це чоловік пише жінці...

Ал
Алла

Какая разница, кто кому пишет, суть то одна.....таких, кто тебя не уважает и презирает, нужно посылать подальше и забывать навсегда!!!!👍👍👍👍👍😇

Олег Https://Paket.kiev.ua/Ua

так гарно
порибна допомога в розкрутці національного виробника
прохання підтримати сайт Компанії ПЛАСТПАКЕТ https://paket.kiev.ua/ua

Римма Дунаевская

Нi. Менi не сподобилось. Таке самоприниження: "Зневажай, ненавидь мене..." Як можно любити людину, яка тебе ненавидить?

Соня

А якщо ти сам причина того..

Римма Дунаевская

Це вже не важливо... Як кажуть: люби собi мовчки))) А що таке "сумне волосся"???

Соня

Це коли дивишся на свою кохану, сумну... І тоді кожна її клітинка сумна

Римма Дунаевская

Як можна любити i ображати? А потiм складати вiршi, дивлячись, як "кохана" засмучується(((

Соня

Такі вчинки дуже часті...

Римма Дунаевская

Я цього не розумiю(((

Соня

І я не розумію... Але це є

Зять Не Хрен Взять..

Не треба бити рекорди сексу... Чи не нескінченна життя даль. Посадиш, здуру, м'яз серця, І член повисне, як медаль!

Куби Кильда

Обижайся на меня, как хочешь,
Презирай, ненавидь меня -
Все равно я люблю твои глаза
И твои грустные волосы.

Vladimir Medved

Хай досада чи гнів жевріє,
Хай до сліз тебе я озлю —
Ти для мене не тільки мрія,
Я живою тебе люблю.

Don Без Pardon

Хм, печальный взгляд, куда ни шло.
Печальные волосы... Может автор имел ввиду склоненное чело?

Don Без Pardon

Як що він ії кохає, то вона для нього завжди вродлива

Соня

Так і написано

Don Без Pardon

В тексті, я цього не відчув

Соня

Читайте уважніше

Don Без Pardon

Читав уважно

In
Instructor

Одно непонятно, как может быть волосся сумним? Ну духмяным да, шовковистим да..малеха тупняк

In
Instructor

Почему у меня?) Я же такие стихи не писал

Соня

Ви їх так трактуєте))

In
Instructor

Ну согласись трактовка же в самую десяточку))

Соня

Вибачте, не можу погодитись з вами у мене інша думка..

In
Instructor

Тоже хорошо, каждый имеет право на свое мнение. Моё гибкое, у тебя жёстко прямолинейное.

Бр
Бражник

Так вы ж сами сказали, что мы вам не братья????! И вы ненавидите русских , от слова "совсем"!!!!!!!

Орхи Дея

Когда человеку присуща любовь, то в его жизни отсутствует обида, ненависть и неуважение.

Соня

Ви помиляєтесь і є різниця між коханням і затьмареним розумом...а все те що ви перерахували... Це риси живої людини, з живими чуттями...вони ж можуть бути скеровані не на об'єкт кохання

Павел Сeмин

Ну и что написать? Не хочу вражда Россия и Украина мне до пииии по этому 💣 бум цага бум😁

Lаzy

Чесно говоря, не можумзрозуміти , що таке " сумне волосся" і як його можна любити.

Соня

Можна , коли ти людину любиш...

Ха
Хабиб

дякую перевел.....благодарю оказывается, я думал просто да/согласен означает

Владимир Чернявский

А чё это волосы у него (неё) грустные? Ляпис-Трубецкой написал наверное?)))

Пёс Да Лис

Красиво.
А вот мой:
🖼
(ничего личного, просто ответ на вопрос)

Соня

Так, красиво таке почути))) коли це щиро сказано

Пёс Да Лис

А вообще сумне волосся это прям как радостное ухо или унылая пятка)

Со
Соня

Нi, волосся сумним не може бути, можливо краще було б - срiблясте твоэ.

Соня

Воно сумне, бо його кохана сумна...там не про колір

Максим Пипотя

Ага....любовь зла....полюбишь и козла...)

Оксана Алферова

Красиво очень. Фигура речи изумляет. Как волы могут быть грустными?)

Соня

Я думаю, коли закоханий дивиться на засмучену кохану, кожна клітинка сумна для нього

Оксана Алферова

Вероятно, так и есть

Александр Фарино

Только непонятно ничего почти.Здесь мало ,кто понимает украинский.

Соня

Вам так здається))

Александр Фарино

На земле ураинский знает тодлько 0,0002 %людей.

Соня

І що???