Горіла Вата Горіла

От ми частенько влаштовуємо марші вишиванок. А коли ви на Рассіюшці влаштуєте марш ватників???

Ответы · страница 2
Дмитрий Рай

Чооооо ! По а по нашему слабо ?

Горіла Вата Горіла

шо? перемогли шо? хоча...пох...вважайте так...зомбі має бути критично канонічним у своїй зомбанутості))

Дмитрий Рай

Не молот , мы от Калининграда до Владивостока одни Русские , а кто не Русский тот патриоты России , Американцы не то что зубы обламают , а срать будут дальше чем видеть . А вы прежде чем говорить слава Украине должны эту славу заработать не убийствами детей и женщин , не фашизмом, а делами . Вам давали 24 года независимости , а вы как были в ж.опе так и остались . У меня отец вас свиней от радиации спасал ваши ж.о.п.ы. в Чернобыли , сейчас умирает от лучевой болезни . А ваши с Припяти удирали на Камазах . Миллионы Русских погибали в Чернобыле спасая ваши продажные душонки .

Дмитрий Рай

Не молот , ми від Калінінграда до Владивостока одні Росіяни , а хто не Російська той патріоти Росії , Американці не те що зуби обламают , а * далі ніж бачити . А ви перш ніж говорити слава Україні мають цю славу заробити не вбивствами дітей і жінок , не фашизмом, а справами . Вам давали 24 роки незалежності , а ви як були в ж.опе так і залишилися . У мене батько вас свиней від радіації рятував ваші ж.о.п.ы. в Чорнобилі , зараз помирає від променевої хвороби . А ваші з Прип'яті утікали на Камазах . Мільйони Росіян гинули в Чорнобилі рятуючи ваші продажні душонки .

Горіла Вата Горіла

Кенігсберг - німецьке місто...кляті окупанти, всюди поналазили!

Дмитрий Рай

Читай історію , недоук . Я думав ти розумний , а ти навіть двічі два не знаєш . Одне скажу - поки ви справжні патріоти України , фашистів , правий сектор не придавіть , за вас тільки молиться залишиться , і толку від вас не буде .

Капитан Блуд

учи русский скоро пригодится

Горіла Вата Горіла

от і добре...починайте асимілюватись

Капитан Блуд

тебя послушать так у вас урожай созрел и газ появился

Капитан Блуд

и охота вам злословить здесь ведь есть среди вас неплохие люди

Горіла Вата Горіла

практично всі...там тепер сувеніри...

Горіла Вата Горіла

візитівки Яроша, золоті батони і унітази (магнітами), коврики з путіном та янукрвичем...ще купа всього

Lev Bourkach

и что ты хочешь этим сказать?

Lev Bourkach

ты думаешь России кроме ватников нечего показать?

Горіла Вата Горіла

це - канонічний марш...не в фофудьї же маршувати

Alexandr Egoshin

Ты имеешь в виду Штрафбаты?

Горіла Вата Горіла

ні...просто русько-ватний марш

Alexandr Egoshin

Ну так я понял,пока халявщики гуляют,люди работают.

Влад Чепкасов

please, write on russian. i don't understand you.

Влад Чепкасов

how do you do?

Влад Чепкасов

читаю народные возмущения и решил написать фразу на английском. а перевели ее как, через яндекс или со словарем?

Владимир Петрович

... In english, please, if you will.

Горіла Вата Горіла

хоча б на англійській пишіть без помилок

Владимир Петрович

Вам одежды не хватает? Ну не разумiю.

Владимир Петрович

К войне не готовимся. И не надейтесь.

Владимир Петрович

Горiлы честнее. Чекай. Твои обкуренные ваяки скоро сами обс...

Владимир Петрович

Дiвчина, ты чи нi? На кой тобi усе це? ружитемем?

Владимир Петрович

Уважаю людей убежденных. Тебя тоже. Но не твои убеждения. Прости уж.

Олег Хворостянов

попробуй по русски

Горіла Вата Горіла

який брат? котрий приходить нашу фанатську ходу з АК розстрілювати з-за спин мусорів? такий брат?

Олег Хворостянов

ты знаеш что есть еще правокаторы которые это сначало делают ,а потом уже война

Горіла Вата Горіла

я знаю конкретно хто це був...і це були сторонніки Расеї

Горіла Вата Горіла

ну ми за місяці нашого протистояння якось вже знали один одного в персоналіях

Олег Хворостянов

у нас так же стравили киргизов с узбеками а когда через два месяца войны нашли натурального зачиншика померились,но жертв тоже было много

Константин

Бендеровец чтоль?

Константин

Меня реально прикалывает твои опусы, прям не знаю. чем подколоть, ты салом жопу уже смазал???

Горіла Вата Горіла

накатил за дидов? за пабедушку?

Константин

Ты че правда думаешь, если мы решим ввести войска вы больше часа продержитесь?)))))))))))))))))

Горіла Вата Горіла

введете ви - введеть і хтось інший))

Константин

Да на кой вы нам нужны. Это ваши внутренние проблемы. Сами разбирайтесь, Вас еще кормить.

Чудо-В-Перьях

свали в канаву))))

Горіла Вата Горіла

кококо...кукарікнув ватан))

Владимир Гараган

Улыбнуло. новое!

Andy_Ratt

Ну не всяко же только нам по ним проходиться, тоже иногда надо и нас приголубить..

?анат Теміржанов

Е вы там живые

?анат Теміржанов

Какой гитлерски или обамовски план

?анат Теміржанов

По рашен пиши пижалуста ни хира не понял

Горіла Вата Горіла

гугл мені не хоче знаходити цей перекладач

Нелли Березка

А не боишься ?

Нелли Березка

Та ни . А того ,що прыйдеться самому одягты ватник .

Горіла Вата Горіла

мені то він нащо? я ж не на Расії мешкаю

Нелли Березка

Та й мешкай соби на здоровья .

Игорь Либерт

а по Русски

Alexа Чалик

. Як це нахера? - Знадобиться! ..

Zinaida Tsaturyan

а зачем?

Zinaida Tsaturyan

у кого это так принято? явно не у нас )