Слава З С У !

«….Сегодня в россии люди боятся не «узнать правду», а того, что всем станет известно, что они ее знают.
Невзоров
@nevzorovtv»

Ответы
Елена Анадымб

В России все прекрасно знают, они считают себя непобедимый,"высшей рассой". Но они не знают украинцев. Украинцев всегда боялись и всегда хотели уничтожить украинцев. У них это не получиться.Мы выстоим и сплотимся в этой проклятой войне.

Никита Нестеров

Походу. Скора вы поменяете мнение. Правда есть то что нацики как были предателями так ими и остаются. Жаль что Украина причастна к ним.

Слава З С У !

А які в тебе, мразота, є підстави мене нациком називати?

Аламути

Можно подумать, будто невзоров знает эту правду. Клоун на службе клоуна.

Слава З С У !

Ти- то, старий підар, знаєш😁

С К Р О М Н Ы Й

этот пассажир работает на продолжение войны и отрабатывает денежку

Слава З С У !

А яким чином, на думку кацапа, війна швидше закінчиться?)

С К Р О М Н Ы Й

москаль а не кацап. (типа уточнил) с украинской стороны пока всех здоровых не угробит мужиков. но.есть вариант.если мужики (хохлы) именно а не гражданство Украины которые имеют. Мозг включат.Так и закончится (мнение не более) Поганой метлой невзорова нужна пиз дить.Он скурвился и давно

Слава З С У !

Уточнюю- кацап, це та мразь в яку перетворилися росіяни. Скураились росіянці. А хто швидше закінчиться, це ще велике питання. Поки втрати 1/7 . І це не моя особиста думка.

С К Р О М Н Ы Й

Вам спасибо ,за употребление определения (россияне) . Уважение вам и почёт. Про кто как называется. Решают управленцы.Что в РФ ,что в Украине. Нелюди одного круга. На Украину была надежда ,что вырулите.Но.такой же швах,как и в РФ. В любом случае людям труженикам конфигурация из трех пальцев.

Слава З С У !

В тому що ми вирулемо сумнівів нема, а от кацапам край. Свою фашистську сутність росіяни показали всьому світу, і світ зробив з цього висновки- росія ніколи вже не буде такою багатою як до 24.02.2022

Анжелика Бурдина

... у Невзорова давно крыша поехала... как и у ЗСУ...)))

Слава З С У !

Що ти ще, з палати дурдому напишеш?😁

Анжелика Бурдина

.. По-моему, это ты у главврача психлечебеицы телефон украл.. сидишь тут, аналитика из себя корчишь.. )))

Суфия Каримова

Невзоров только все знает,как баба-сплетница!!!

Суфия Каримова

Это только мое дело,кого слушать,а вы болдеете от клоуна зели!!!

Слава З С У !

Зеленський людина року, а пукін- невдаха року)) ну а пукіністи просто рашистські ідіоти🤫

Суфия Каримова

Идиоты вы,вместе со своим клоуном,и прекратите провоцировать,уже надоели всем,даже Западу!!!

Слава З С У !

Кому ж ще знати хто западу набрид, як не опущеним кацапам😁

Юлия Семёнова

россии- России. Научитесь грамотно писать!

Слава З С У !

Ви його втратили коли підтримали кремлівську мразь, в цій війні

Юлия Семёнова

Я так розумію, що ви тримаєте сторону нацизму і русофобію. В Україні це почалося давно і триває по сьогоднішній день. У 2018 р.Лев Лещенко співав пісню, якщо ви її знаєте і пам'ятаєте, москалі і кияни, чи нам з вами Батьківщину ділити. Пісня була написана не на порожньому місці. Вже до цього керівництво України готувалося до сьогоднішніх подій. ми з вами ніхто. Єдине, що я можу стверджувати за вашими повідомленнями, що ваше особисте завдання розпалювати нацизм в будь-якій формі. Звідки у вас особисто стільки ненависті?!

Юлия Семёнова

Я живу в Азарбайджане. Ви як і весь світ знаєте напевно про азербайджано-Вірменський конфлікт. Це триває з 1990 року. Азербайджан багатонаціональна держава. Вірмени тут теж живуть і до цього дня. Вони громадяни Азербайджану як і я.це правильна політика нашого керівництва. На відміну від вашого Зеленського,Порошенка,Януковича,Тимошенко... Любіть сво Батьківщину і поважайте своїх сусідів не за національними ознаками.

Юлия Семёнова

Всього Вам найдобрішого, мирного неба над усією Україною і над усією землею

Слава З С У !

Бажаю вам і вашому дому приходу руського міра, так як він прийшов до нас, може тоді у вас зявиться хоч крихта розуму

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Зрит в корень - не в бровь, а в глаз.

💛💙Мальвiна:
💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

хитросделанные и алчные

Таня

Ну да, за всех он знает. Ха ха

Таня

Ни фига себе

Андрей

Невзоров сионист и русофоб.

Слава З С У !

А русофіли рашисти, і що?)

Вв Сс

🖼 он больной уже..

Вв Сс

Иди очерьдь займи, пока вода есть.

Слава З С У !

Надивилася фільмів про блокадний ленінград, сучара😉

Вв Сс

Скоро говно у вас в трубах замёрзнет и будешь в туалет на улицу ходить, все загадите, а весной запах..

Слава З С У !

Прям як в блокадному ленінграді? Мразь із фашистів😁

Вв Сс

Га
Галина

Хамло этот тип , противный

Слава З С У !

120000 дохлих кацапів, значно кращі😁

Лариса Божко

Фигня... И невзоров фигня

Амид

Ну не знаю, такое себе.

Амид

Я ненаю украинского пиши та том что я знаю

Амид

????

Оксана Алферова

Перевожу, Дима. Знаток украинского языка очень занят. А як на мене, вірно - Как по мне, правильно. Обійдусь - Обойдусь

Амид

Пасяб

Пе
Пертурабо.

чому не по-украински?

Слава З С У !

Тому що цитата) ти само цього не розумієш?😁

Пе
Пертурабо.

опять страна, с не с большой буквы...

Слава З С У !

Повторюю, країну- терориста ніхто з великої літери не пише😁

Пе
Пертурабо.

пизец ты скучный

Слава З С У !

Ти навіть саоє імья, піздєц, з маленької пишеш😁

Александр Грызлов

Засунь его в задницу

Слава З С У !

Та шо ж ви, кацапи, все собі до сраки пхаєте🤣

Со
Сором

Жалкие свинособаки

Та Еще

а невзоров это кто?

Слава З С У !

Ну це як соловйов, тільки розумний😁

Та Еще

а этот кто?

Vera Grehko

Мне Вас очень жаль

Марина

Глубокая мысль...