Dina Balanach

Від яких фізичних величин залежить значення сили індукційного струму,що виникає в замкненому провіднику????

Ответы
Григорий Шахов

Величина індукційного струму визначається швидкістю зміни магнітного потоку й опором провідника, це все, що я знаю. Пробач. Слава Украiне!

Александр Сидоров

украинский язык весьма красив в песнях, но в остальном он совершенно не дает информации, извините

Александр Гершов

ёпта , я в школе такого не слышал

Сергей Брюхов

от сечения проводника

Слава Мокшаев

что бы вас не баловать