Денис Стельмах

Я знаю ти зі всіма крутиш шури-мури! Зі Шнобелем, Алом, Лео, малим кульгавим Мо, Щічкою, Бонні Бобом, Кліфом і це ще не весь список...

Ответы
Се
Серж!!!!

гезиттерде жарыяланган белгилер боюнча эски күндөрдө тааныш болгон...качан жана каттар жазылып жана үндөр менен жолугушкан??
Счас бул жерде эстеп....Оо, Кудайым...канча ошондо жалгыз болгон!!))) жана бардык гезиттер жүздөгөн жарнамалар бар.........

Особенная Особа=)

Та пиризтань ривнавадь.. з табой тожы никрутю.-)

Андрей Ровенко

ну да...было это в фильме "Один дома")))

Alena Chumachenko

Ахахаха...оригинально)

Денис Стельмах

детство ))

Alena Chumachenko

Это точно:)

Natalia Kolomnikova

из фильма Один дома...

Денис Стельмах

точно