Марина Краснобока

яке місто носить назву хижого птаха??

Ответы
Мария Дырикова

Чумусь так гирко плакала вона

Ваня Ермолаев

Я тебя не понимать)

Марина Краснобока

до назви якої річки треба додати спереду одну букву,щоб отримати назву лісового птаха?

Александр Бабаев

Пиши по русски

Влад Гаеткулов

ЧАВОООО?

Закир Мулахметов

Орел

Марина Краснобока

До назви якої річки треба додати спереду одну букву,щоб одержати назву лісового птаха?

Марина Краснобока

Синиця за добу з"їдає стільки комах,скільки важить сама .За місяць вона знищує 600г комах.Скільки важить синиця?

Закир Мулахметов

нет,просто начитанный человек,да и в школе неплохо учился,люблю кроссворды!! а что?

Марина Краснобока

Зозуля живе 24 роки.За один день вона з"їдає близько 100 гусениць,у числі волохатих.Скільки гусениць знищує зозуля за один сезон (травень,червень,липень,серпень)

Закир Мулахметов

12300г,если в украинских месяцах не ошибся

Андрей Всехмудрейский

орел

Алексей Смирнов

чего

Дмитрий Левашов

Что?

Константин Валаен

Че ?

K.
K.b

a x 3

K.
K.b

а мне совсем непонятен вопрос

K.
K.b

яке місто носить назву хижого птаха??