Тетяна Басараба

допоможіть визначити тему й основну думку твору Пшеничні лани половіютьСмарагдові шепчуть лісиВ обличчя вітри мені віють Навкруг - океани красиСиніють небесні простори...Он чайки - хмаринки летятьДимлять предковічнії гори,На схилах їх маки горятьПрослалися килимом лукиБарвисті, неначе шиття,Що вишили мамині рукиНа згадку про наше життя

Ответы
Anatoliy Vizirov

Простите меня пожалуйста,но я к сожалению не знаю украинской мовы!

Алишер Халходжаев

Тетяна, не могу тебе в этом помочь. слабоват в жанрах литературы

Вольдемар Ланской (Петербург)

Размолвляйте -кацапски..Непонятно ни хрена...

Сергей Власов

Не разумею я эту мову:)

Тетяна Басараба

я помітила

Roman Vitman

не понял языка

Тетяна Басараба

Чарівна, мелодійна, світанкова, барвінкова, українська рідна мова

Айгуль Жолдыбаева

обожаю мову)

Тетяна Басараба

якби це було так ти написала б "обожнюю"

Айгуль Жолдыбаева

я буду учить) правда в Казахстане это сложнее

Тетяна Басараба

удачі в навчанні

Айгуль Жолдыбаева

дьякую

Иван Черепанов

Я русский

Тетяна Басараба

то нафіга це писати

Иван Черепанов

Я не понимаю

Тетяна Басараба

тогда нафига было писать ето

Бакыт Утажиев

незнаю

Тетяна Басараба

ну так нафіга писав