Дарик Даукшас

Гарькавий Нікіта, 1992 р.н.
Діагноз Негоджкінська дифузна В-великоклітинна лімфома, 4ст.
Нікіті 19 років. Він навчається в технікумі, в майбутньому мріє бути автослюсарем, наразі машини є його основним захопленням. Весною Нікіта ще ходив на навчання, проходив практику в авто майстерні, ганяв футбол із друзями.

А в травні почались болі в плечі. Звертались до хірурга, травматолога, ревматолога. Хлопець проходив лікування, та воно не допомагало. В червні піднялась температура, з’явились болі в сер

Ответы
Любовь Роус

Жалко парнишку, очень жалко. Сочувствую вам от всего сердца!

Дарик Даукшас

очень нужны деньги на операцию ! его мама каждый день плачет и не находит себе места помогите чем сможете