Соня

_____любимая музыка..

Ответы
Юрий Буторин

Крепко зажмурь глаза , чтобы нам всем было темно в нашей стране.

Соня

В своїй країні і по життю я не хочу жити з закритими очима... І казати , що все добре

Юрий Буторин

🤷‍♂️

Ценитель Прекрасного

бля, как же он хорош))

Соня

Особливо кінець кліпу подобається, дівчинка молодець)

Ценитель Прекрасного

Конец наивнейший, но таково видение

Соня

Я не про те а про її лице, і типу заплакала, сама така в лісі часто))))

Пилбил Деняхнидовал

А чому саме?

Соня

Не знаю, ще як тільки вона з'явилася..люблю її мелодію, ритм, відгукується в мені..

Пилбил Деняхнидовал

А мені Металліка подобається

Соня

Ну , це у чоловіків в крові...вона всім подобається

Пилбил Деняхнидовал

Не всім. Я знав колись одного сварщика, який любив "Ласковьій май" або "Маріну Журавльову". Я з ним жив в одній квартирі, двома сім'ями.

Соня

Жуть яка))

Пилбил Деняхнидовал

Згоден. Я на його бобіну записав "Чорний Альбом" Металліки. Був я одружений з його сестрою. Він стерпів.

Пилбил Деняхнидовал

👍👍