Ev
Evgeny

Хочу зафіксувати цей день, щоб потім мені його виносило в спогадах.
День, коли росіянам, що працюють в Москва-Сіті, порекомендували НЕ ВИХОДИТИ НА РОБОТУ В ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ.
Я дожила до цього дня, трясця.
Просто зараз, на наших очах, у йбр народжується нова традиція — ховатися по норах, коли в Україні свято.
Ви памʼятаєте свій настрій весною 2022 року? А настрій у йбр?
А тепер ми знаходимось тут.
І пройде ще трохи часу, йбр вивчить всі наші національні свята і писатиме мануали з порадами і рекомендаціями, на яке наше свято їм ховатись глибше в норі, а на яке можна ненадовго вистромитись, щоб пєрєкуріть і оправіцца.
Будуть передавати одне одному в билінах і сказаніях, коли українець більше лютує: на Покрова, в день Незалежності чи на день вишиванки.
Бо ми ж не зупинимось.
Навіть якщо ви в це не вірите, це знаємо ми.
А ви не вірте собі, впіймаєте уламок смєющімся ліцом.
Чого ж вам вдома не сиділось, га? 🖼

−14
Ответы · страница 2
Карлсон З

🖼конец близок

Ev
Evgeny

Ага, вы его уже во рту ощущаете ))) Как и пригожин с нацистом уткиным

Аламути

Пиши по-человечески

Ev
Evgeny

Выучи человеческий язык, чмо.

Аламути

Не надо чмокать, просто обожай..

Ev
Evgeny

пшелнах ))) Я хоть несколько языков знаю, не то что ты, убожество

Аламути

Пошел, - иди, только запомни: 2 - это ещё не несколько, тем более, что хохляцкий- это не язык, а курам на смех.))) А я у Бога, это так и есть. Продолжай обожать.

Ev
Evgeny

Вот и песдуй падаль узькая. И запомни -язык УКРАИНСКИЙ. Не ваша сборная солянка. И бога нет.

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Святкують від'ємно.

Даниил Белевитин

Ггы))) Это че было?)))

Даниил Белевитин

Не, не понять, конечно, я в жопитень, но незалежные, смерть вам всем.

Ev
Evgeny

тебя и твоих ублюдков вокруг - переживем ))

Улугбек

Переведите!!!

На
Ната

З-и🤨

Игорь Когда

🤣

Зона_Іn_Тересу

✅