Иван Николаевич

лена ти вважаєш що дівчина яка гне матюки без розбору на право і наліво не соромлячись ні дітей ані дорослих заслуговує на інше поводження з нею?

Ответы
Елена Ильющенко

я не совсем Вас поняла

Иван Николаевич

ти спитала чи пареньі з дівчиною розправляється кулаками ,я прокоментірував його слова написані англійським шрифтом,

Елена Ильющенко

замечательно....но и на украинском я тоже плохо понимаю....хотя сама хохлушка )))))