Ни
Николай

Можна кинути пити і курити, але кинути матюкатися в нашій країні обставини навряд чи дозволять.

Ответы
Черный Мотылек

Згідна з тобою на всі 100(((Але ж в українській мові матюків немає)))) Прийдеться по російські матюкатись)))

Ни
Николай

))))))))))

Ни
Николай

.... мабуть прийдеться!)))

Та
Татьяна

Ну...дюже гарний хлопиц....еще и виспитан...да ласок...як нежон..)) Дякую..ридний ти..)))

Валюша Грушецкая

ТОЧНО-БЕЗ МАТА КАК НА ВОЙНЕ БЕЗ АВТОМАТА.....

Ни
Николай

)))))))))

Валюша Грушецкая

стихами, блин ,заговорила....

Еленушка

МОЖНО ЭТО ДЕЛАТЬ ВЕЗДЕ

Анатолий Горецкий

Мат это оружие и инструмент, нужно только научится пользоватся

Ольга Боданова

ещё раз.