Токберген Кескиров

Илим мен билим ерекшелиги кандай, Ілім мен білім айырмасын тап?

Ответы
Ильяс Ержанов

Сонымен ІЛІМ не? БІЛІМ не? Ол үшін өлшемін білу керек.» « Өлшем болмаса боғы шығады», деген Абай атамыз. Және есеп білмеген есек, деген де жартушымыз. Есепсіз сөз орынсыз сөз. Енді әрбір қазақ нақылының пайғамабар хадистерімен, құран аяттарымен өз орны жан сыры бар. Сондықтан; Ілім=Y, Білім=Z деп білгілесек, онда Y-X=Z; немесе X+Z=Y деген есеп жүйесі шығады. Енді; Х-неге тең болады? Ал, ол үшін іліммен білімнің өлшемін табу керек. Осы қарапайым есеп жүйесін шыға білген, құранның да сандық білімінен аз ғана хабары пайда болуы да сөзсіз. Ал бұл нақылдың сырын шеше алмағандар пайғамбармыздың; «Құлшылықтың негізінен ортасын ұстаныңдар» деген өсиетінде мойындап, орындай алмай, құр ой жорумен өзін ақылды, білгіш, дінші қылып көрсетуге құштарлар немесе надандар болып табылады.

Алия Оразымбетова

казакша енди уйренип жатырмын ойымды али казакша сформулировать не могу

Токберген Кескиров

Рахмет мойындай білгеннен артық жауап жоқ. Тезірек үйрен!

Кристиночка Кичаева

Я не разговариваю,на этом языке

Токберген Кескиров

Значить не старешься думал хотя бы перспосить

Aksulu2894 **********

я не понимаю что ты там написал

Токберген Кескиров

Как отличить знание от сознаний

Виталий Хрулёв

нихера не понял если чесно )))

Токберген Кескиров

Еше расти нада бы..

Елена Акимова

АГА ПРЯМ ВЗЯЛА И ПРОЧИТАЛА

Тодор Купцов

Тарабуски белтам сокерес!

Токберген Кескиров

Молодец хот один по хотя бы старется в своему ...

Зая Бись(Тот Самый!!!)))

МЫЛБЫЛДЫР КЕСКЕДЫР

Токберген Кескиров

Точно незнающий какк мойдодыр

Зая Бись(Тот Самый!!!)))

В РФ ОФИЦИАЛЬНЫЙ ЯЗЫК - РУССКИЙ!!!!! А ТАКИЕ ВОПРОСЫ - К СОПЛЕМЕННИКАМ! БЕЗ ОБИД!!!

Ив
Иван

ага я тебя понял

Токберген Кескиров

Значить перводчика хоршего нашел

Ив
Иван

нет

Дед Пихто

ёкарный бабай....

Токберген Кескиров

ребенка напугай

Совка

не понимаю...

Токберген Кескиров

Не спросила значит не хочешь и буд...

Анюта Анисимова

я думаю нет)

Токберген Кескиров

Молдец не правильно а всеровно думете это уже резутат!

Анюта Анисимова

это бесполезно))

Светлана. K-Вa.

белебердин

Токберген Кескиров

Спасибо Светлана! хот одна нашлась уважающий мой язык

Жанара Кенесовна Капшаева

тусумбедим

Токберген Кескиров

Ана тілің аманат! Түсінбесең онда....

Евгения Судоргина

ой, вей!

Токберген Кескиров

Вот куда понесла мойх вопросов. Для слов границ не существует.

Евгения Судоргина

это да