Канат Биримкулов

Бардык мактоолор бардык айыптардан таза Алла Таалага болсун! Ал инсанды жаратып, ага кенири тушунук берди. Ал учун Куранды тушурду. Ошол Куранды ыймандуулар учун насаат, шыпаа, туз жол жана жакшылык кылды. Куранда эч кандай шектуу, айыптуу соз жок. Балким ишенгендер учун терен, эн эле туз, далил нур кылып тушургон.

Ответы
Pələng

Вся хвала Аллаху все позор! Концепция создания личности и всесторонним. Тот, кто преобразует Коран. Для этих верующих, лечения и соли, и хороший совет. Коран не кажется, не делают никаких подозреваемых и преступников. Может быть, для тех, кто верит в глубокий голос, соль, свет новообращённых.

Че
Чернокнижник

Если бы я меньше знал, то стал бы салофитом