Анастасия Канабекова

Сочинение на казахском языке моя семья

Ответы
Владимир Чичварин

“Ана” – әрбір адамның жарық дүниедегі ең жақыны, жанашыры, қадірлісі, қамқоршысы ақ сүтін беріп аялаған жанын да аямаған ардақтысы.
Ана – жүрек, жүректі құдіретте.
Ана – тірек, тіректі құрметте,
Ана – шыңың, шыңыңа сағынып жет.
Ана – күнің, күніңе табынып өт. –
деп жырлағым келеді.
Кез келген адамның әдептілігі мен жан дүниенің сұлулығы, ең алдымен балаға ақ сүтін беріп, әлпештеп өсірген ана жүрегінің жылуынан басталады. Бала бойындағы ең жақсы қасиеттер бізге алдымен анадан тарайды. Ананың нәзік үні, жұмсақ аялы алақаны, жан жылуымен аялауы бізді әлдилеп жұбатады.
Баласы үшін анасы бармайтын құрбандық бар ма? Ана болу – бүкіл өміріне кететін ұлы рухани күш пен ерен еңбек. Өз баласын бағып қағуда, ол ана өзін-өзі ұмытып барлық күш жігерін сарқа жұмсайды, бұдан оның жаны байи, нәрлене түседі.
Ал баланың анаға деген махаббаты жеткіліксіз. Оны барынша құрметтеп, сыйлау әрбір баланың парызы. Кейбір балалар арасында, өз ата-анасын жөндеп сыйламайтын, еңбегінің қадірін білмейтін, айтқан тілін алмайтын балалар да кездесіп қалады. Мұндай бала өсе келе ата-ананың борышын өтемек түгілі, екі жүзді сұрхия адам болып шықпасына кім кепіл. Ылайым балалардың тәрбиесі адам қызығарлықтай болып өсе берсін дегім келеді.

Зинаида Соромотина

Вышел акын утром, сел на коня, подумал какая большая у него семья. А конь цок-цок- цок-цок....

Жулдыз Абраева

не поняла вопрос, написать сочинение на казахском?

Жулдыз Абраева

За какой класс?

Мира Ходжашова

Что надо написать? На казахском?

Ал
Алекс*философ*

Попросите Назарбаева...напишет!

Дмитрий Сергеевич

Что? Где смысл? Что ты хочешь?!

Юра Бойченко

блин незнаю как писать..джок.

Анастасия Кулакевич

я не знаю казахского языка)))

Лариса Осадчая

все .что помню-китап и нан

Малика Тициан

ой, я не знаю казахского

Татьяна Паршина

А ДАВАЙТЕ НА РУССКОМ

Анастасия Канабекова

нет мне надо наказахском у меня в компе нет переводчика

Татьяна Паршина

жаль, а хотелось на русском