Анатолий Гриднев

Анжелика, у тебя есть тату на теле?

Ответы
Татьяна Ивченкова

Что-то старый кинофильм "Цирк" вспомнился))) Эпизод, где директор американского аттракциона бросает платья в лицо героине Орловой со словами - Вот ду ю вонт, Мэри!!!

Эдуард Нарель

чего я хочу я знал наверное только при рождении

Ирина Овсянникова

No, but would like to know

Египет Хоргада

It's our broblem. We all don't know ..

Ирина Овсянникова

It's like "to be or not to be..."

Египет Хоргада

Life is very hard now. When we are children life is very easy. .We need back children

Ирина Овсянникова

I think we ARE children, but so very deep inside.And we always forget about it.

Египет Хоргада

Yes in inside. .but life don't give you chance for live like children. .i love this time when i go in school

Ирина Овсянникова

Sometimes we have so many excuses to let ourselves live like children.And sometimes we're afraid to confess even to ourselves what we want.

Ирина Красильникова

да,спать

Ирина Красильникова

знаю, куда и когда идти🙂

Ирина Красильникова

Зачем на английском, если знаете русский?

👉 Чемодан. Вокзал. Нах Dream 👉

Нет