Джесіка Вілсон

Як ти думаєш , якщо я буду задавати питання по релігіі, то в мене є шанси залишитися в хорошому гуморі?

Ответы
Неизвестно Неизвестно

в гумори ты залышишься, а вот насчёт ЮМОРА большие проблемы, мова это только анекдоты рассказывать.,на большее она не тянет!!!

Дмитрий Решетов

А що щірая свідомітка робить на сайті москалів.! ??? йди пострибай на майдані і убийся про евростену яйценюха !!!

Дмитрий Решетов

Гредякин Алексей

вам всё равно мешки не таскать. только своё прекрасное худенькое тельце😉

Сергей Новиков

лучше сразу здохнуть чтоб неболамутить людей

Игорь L

а що завадить залишатися

Джесіка Вілсон

Можливо розчарування , що люди будут обурені такими питаннями

Игорь L

а вас так сильно цікавлять питання релігії?

Игорь L

а які саме питання?

Джесіка Вілсон

Наприклад. Церква може дати людині всі відповіді, щоб та жила праведно і чесно?) Як жити в суспільстві ,яке забуло майже про моральні цінності

Игорь L

Якщо людина відчуває, що церква дасть відповідь на найважливіші питання, то нехай він звернеться до церкви і перевірить своє почуття. А цінності суспільства змінюються, від століття до століття. Кількість людей зростає. Значить в суспільстві якось можна жити, так чи інакше

Джесіка Вілсон

Так але збільшувати терези на сторону любові набагато важче ніж на сторону ненависті

Илья Иванов

Задавай проверим

Джесіка Вілсон

Чи думав ти для чого живеш .хто ти і чому таке швидкоплинне життя?

Илья Иванов

Я половину понял, сразу скажу, а живу я чтоб как можно больше увидеть и попробовать, раз уж дали мне такое тело удобное

Джесіка Вілсон

А якщо воно стане не дуже зручним , що тоді

Илья Иванов

ну тогда буду телек смотреть и пиво пить

***𝕄𝕒𝕟 𝔸𝕘𝔸𝕀𝕟𝕤𝕥***

Смотря какие

***𝕄𝕒𝕟 𝔸𝕘𝔸𝕀𝕟𝕤𝕥***

Веришь в рай и продолжение жизни? 😃

Джесіка Вілсон

Звичайно . я не вірю в те що деякі люди гноблячи інших привласнюючи собі все що можна в той час як дехто немає куска хліба... Залишиться без покарання

***𝕄𝕒𝕟 𝔸𝕘𝔸𝕀𝕟𝕤𝕥***

Нет НИЧЕГО после смерти!Темнота...уж поверь!

Джесіка Вілсон

Ну якщо ми всі такі розумні то чомусь ніхто не може сказати що є за чорними дірами....то якщо людство незнає, то хтось має знати?)

***𝕄𝕒𝕟 𝔸𝕘𝔸𝕀𝕟𝕤𝕥***

У меня два друга,испытали клиническую смерть...рассказывали что ничего нет!

Анатолий Шипилов

Да