Олексій

Всіляко уникайте приписувати собі статус жертви... Яким би огидним не було ваше становище, намагайтеся не звинувачувати в цьому зовнішні сили: історію, державу, начальство, расу, батьків, фазу місяця, дитинство, невчасну висадку на горщик і т.д. момент, коли ви покладаєте вину на щось, ви підриваєте власну рішучість щось змінити". І ще: "Взагалі, намагайтеся поважати життя не тільки за його принади, але і за її труднощі. Вони складають частину гри, і добре в них те, що вони не є обманом. Щоразу, коли ви у відчаї або на межі відчаю, коли у вас неприємності або труднощі, пам'ятайте: це життя говорить з вами єдиною добре їй знайомою мовою».🖼

–4
Ответы
Любовь Ф

I do not understand

Олексій

Всячески избегайте приписывать себе статус жертвы... Каким бы отвратительным ни было ваше положение, старайтесь не винить в этом внешние силы: историю, государство, начальство, расу, родителей, фазу луны, детство, несвоевременную высадку на горшок и т.д. момент, когда вы возлагаете вину на что-то, вы подрываете собственную решимость что-то изменить". И еще: "Вообще, старайтесь уважать жизнь не только за ее прелести, но и за ее трудности. Они составляют часть игры, и хорошо у них то, что они не обман. Каждый раз, когда вы в отчаянии или на грани отчаяния, когда у вас неприятности или трудности, помните: эта жизнь говорит с вами на единственном хорошо ей знакомом языке

Любовь Ф

спасибо

Олексій

Пожалуйста🙂