💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Дружина Президента Олена Зеленська у Всесвітній день ментального здоров’я нагадала українцям про програму ментального здоров’я "Ти як?".
Для України, підкреслила вона, ця дата важлива як ніколи: "Стрес, який щодня витримуємо через російський напад, неможливо ігнорувати чи замовчувати. Українці самовіддані, відчайдушні й сміливі в захисті одне одного".
"Та чи вистачає наших душевних сил на самих себе? Адже, щоб зберегти стійкість країни, мусимо зберегти кожен свою", - вважає перша леді.
На переконання Зеленської, необхідно чесно аналізувати свої відчуття, не соромитися звертатися по допомогу, якщо щось непокоїть.
Вона нагадала, що Всеукраїнська програма ментального здоров’я "Ти як?" створена спеціально для того, щоб кожен знайшов психологічну допомогу тоді й там, коли вона потрібна.
Друзі, тримаймося?

Ответы
Igor Fedaev

Сегодня смотрел польский фильм , чёт не пойму , у вас что польский язык ?☺️

Igor Fedaev

Точно ни чего у вас своего нет и живёте вы по доверенности!🤣

Igor Fedaev

Даже языка своего нет , всё слямзили у других !☺️

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

В рф наречие, ольо, гараж.

Igor Fedaev

В России русский язык !

Елена Корсикова

Уже врачом устроилась? Нацию будет лечить? От наркозависимости?🤣🤣🤣

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Ленка с Бандерой на Сталина ходила.
И с Ильичом бревно носила.
Картинки в студию.

Елена Корсикова

Про убитых в Польше и на Галичине выясняй. тем более, что поляки потребовали экстрадиции фашиста Гунько из Канады, которого ваш Зеленский лобызал. Ишак маргиланский.

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

"Коли поміж хлібом і свободою народ обирає хліб, він зрештою втрачає все, в тому числі і хліб. Якщо обирає свободу, матиме хліб, вирощений ним самим і ніким не відібраний."
Степан Бандера

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

А ми з москалями та й не в згоді жили,
На самого Петра у бій ми вступили
Москалі тікали, аж лапті губили,
А наші за ними постріли били.

Павел 2000

Что-то подсыпала... Животное... Я галченку на вид поставлю...

Павел 2000

И скажу, что бы тебе больше корма оставляла...

Павел 2000

Лопаешься уже... Побегай, животное...

Павел 2000

Нет... Моя психика этого не выдержит... С галченком...

Михаил Цветаев

🖼

Сергей Кудяков

а тебе она неи погадала,как я погляжу

Красивая... Жуть

А что такое тримаймося?))

John Altero

Ничего не уразумел

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Вчіть мову, чмонька.

John Altero

Я английский то не могу выучить... Хотя столько лет себе обещаю

Hurricane Girl

Слава Украине🇺🇦