Ви
Виктория

З днем незалежності Україна. Зараз Україна переживає найбільш складний період з моменту здобуття Незалежності. Не припиняється боротьба за територіальну цілісність, за саме існування нашої держави. В умовах збройного протистояння ми захищаємо свій вибір жити вільно, на власний розсуд у своєму домі. Тримаймося!

Ответы
𝒜𝑀
𝒜𝓁𝑒𝓀𝓈𝒶𝓃𝒹𝓇 𝑀𝒶𝓉𝓈𝑜𝓃

Moya rodnaya strana — Ukraina Moya rodnaya strana perezhivayet seychas slozhnyy period. Ne raz v istorii Ukrainy nastupali likhiye vremena — mnogokratno i v techeniye mnogikh vekov. Kazhdyy raz ukraintsy borolis' za svoi prava, otstaivali svoyo natsional'noye dostoinstvo. Pri etom oni trudilis' i pomogali drug drugu. I strana vnov' vozrozhdalas'. Snova rastsvetali sady i zasevalis' polya. Poetomu ya veryu, chto skoro Ukraina perezhivot tyazholyye vremena. Dast Bog, v strane nastupit vek progressa i protsvetaniya. Poka zhe nado nemnogo poterpet', ved' u mnogikh seychas problemy. Komu-to iz nas trudno s den'gami....