Игорь Коцюк

Таня Заблукали как-то раз негр эврей и индус в Карпатах! Шли долго и нудно но нашли высоко в горах избушку ! Подошли и спрашывают гуцула а можно ли на ночь?) Гуцул говорит : та можна но в хату двоє а в хлів один бо шлях би трафив місця хватить в халупі на двох! Первый пошел индус в стойло спать ! Все вляглись через 10-ть минут в дверь стук гуцул откривает а там индус и говорит не буду спать там священная корова я там не достоин спать ! Ладно индус пошел спать на место еврея а еврей в стойло ! Ч

Ответы
Виталий Кубышка

Напиши обов"язково шо було далІ, бо дуже цікаво... Пиши жду!

Игорь Коцюк

Потім прийшов єврей говорить що спати там не буде бо там свиня ! Тоді негр блайзер поправив сказав Йоу тай пішо до стайні !) Через 10 хвилин знову стук в двері !)0 Тут знову гуцул шлякує тай пішов двері відкривати !) Питання хто за двирями?)

Виталий Кубышка

ну й хто?