Слава З С У !

А вот и список предоставляемого со вчерашнего дня от США пакета военной помощи Украине.
- 50 БМП Bradley, к ним 500 противотанковых ракет TOW и 250 000 снарядов 25-мм
- 100 бронетранспортёров M113
- 55 MRAP
- 138 бронеавтомобилей HMMWV "Хамви"
- 18 155-мм самоходных артиллерийских орудий и 18 машин подвоза боеприпасов. К ним 70 000 155-мм осколочно-фугасных снарядов
500 155-мм снарядов Excalibur
1200 155-мм снарядов дистанционных протевоброневых минных систем (RAAM)
- 36 105-мм буксируемых орудий и 95 000 105-мм осколочно-фугасных снарядов
- 10 000 120-мм миномётных боеприпасов
- Боеприпасы к РСЗО HIMARS
- Ракеты RIM-7 для средств ПВО
- 4 000 авиационных ракет Zuni
- Около 2 000 противотанковых ракет
Зустрічаєм кацапів))

−1
Ответы · страница 5
Ирина Абрамова

ешьте и пейте

Слава З С У !

Все для рашистської мразоти

S2
Serzh 2012 Nikitishin

👍👍👍🤝

Марина Афанасьева

Вы рады?

Слава З С У !

Ні. А от недавній Рамштайн порадував) Кауапські мразі будуть швидше дохнути

Слава З С У !

Нам діватися нікуди, ми Батьківщину захищаємо. Тому і раді військовій допомозі. Без неї рашисти б вже пів України анексували. А так дуже скрєпно дохнуть

Слава З С У !

Захід дуже довго намагався домовитися з пукіним, і не провокувати його допомогою Україні. Тепер прийшов час ламати хребет рашистській гадині

Слава З С У !

Ви хочете поговорити про мене?

Марина Афанасьева

Просто спросила, вы парень?

Марина Афанасьева

Повезло вам с соседями в кавычках...

Евгений Во-Ин

увы нет

По
Полтавчанка

🙂👍🤝

Марина Мурина(Связева)

И что?

Слава З С У !

Більше зброї, більше дохлих кацапів, швидше кінець війни. Радій разом)

Людмила Русская

и шо?

Слава З С У !

Буде ще більше хороших руських😌

Sirius

Мало

Слава З С У !

Буде стільки, скільки треба

Таня

И чё

Таня

Продолжай

The Man!! U_S_A

👍