Kalmuhan Sariev

Загадка!!! Сен Мега центрден бiр зат кордiн. Ол 50000т турады. Сен оны калайда алу керексiн. Уйге келдiн. Маманнан 25000т. папаннан 25000т. алдын. Сонымен калтанда 50000т. бар. Сен ол затты алайын деп жатканда, ол 45000тенгеге тусiп калыпты. Сойтiп оны 45000т. алдын. Калтанда 5000т. калды. Алдыннан мен шыгамын, сенен карызга 3000т. аламын. калтанда 2000тенге калды. Уйге бардын, мамана 1000тенге, папана 1000тенге бердiн. Ендi сен мамана 24000, папана 24000 карызсын. Екеуiн косканда 48000 карыз бо

Ответы
Сергей Мячин

опа рита переводи я по английски не понимаю

опа рита переводи я по английски не понимаю)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Rita Aleksandrovna

Это не английскииииииий))))))))ахаххах

Сергей Мячин

)))))))))))))))))француский)))))))))))))))))))))

Rita Aleksandrovna

Ахахах...Я так думаю что то типо родного языка в нашей стране))))))))))))))))

Светлана Лаптева

а теперь синхронный перевод на русский

Татьяна Казакова

ох. не понимаю я этот язык(((

Kalmuhan Sariev

))

Андрей Бурдуков

я не понимаю))))))))))))))))))))))))

Галина Мелёшина

Ведь не лень было писать