💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Зараз в Україні є чимало людей, які вирішили змінити мову спілкування з російської на українську. Такий крок потребує підтримки, оскільки це довготривала й ресурсна зміна. Зазвичай повний перехід забирає кілька років, навіть якщо раніше українську вивчали в школі.
Проєкт «Лінгвоцид» може підтримати й утвердити цей вибір. Чим більше людей буде спілкуватись українською, тим більший запит буде на українськомовні медіа та культурні продукти.
https://linguicide.in.ua/
Друзі, долучаємось?

–2
Ответы
Лола Ололоева

Пусть все русскоговорящие солдаты ЗСУ тогда будут демобилизованны, как недостойные защищать недоразумение 404.

Лола Ололоева

Передавай привет фашистке Фарион🤣🤣

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Смех без причины?

Лола Ололоева

Мальвина, дура ты безмозглая, одно твое появление на свет уже смехотворно))))

Al
Alex

Пшекам и неграм не нужна эта собачья блевотина, дура. А хохлов уже почти не осталось..

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Учите в Африке китайский, чмонька.

Nikolai

Ну ка расскажи про украинскую культуру, есть ваши писатели мировые на вашей мове?

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Загуглите, чмонька.

Nikolai

А что тебе гугл это не ваша разработка, где хоть один поисковик хохлятский на языке свинарника?🐽🐽🐽🐽🐽🐽🐽🐽🐽🐽

Nikolai

🖼

Ал
Александр

А сколько научной, особенно технической, литературы придётся перевести?🤷‍♂️

Ал
Александр

Дружбу народов

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

С агрессорами-оккупантами?

Ал
Александр

Нет

Doctor Faust

Олексій Гончаренко, каже постійно: "Тримаємо лад!" Держим строй! "

Doctor Faust

Ніхто не пропонує

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Залишилось викрити.

Doctor Faust

Згоден

Doctor Faust

✊

Григорий

Мова ваша на змінний схожий, ти вже на суржику балакай.

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Коли поміж хлібом і свободою народ обирає хліб, він зрештою втрачає все, в тому числі і хліб. Якщо народ обирає свободу, він матиме хліб, вирощений ним самим і ніким не відібраний.
Степан Бандера

Григорий

батка ваш бандера
всіх поставив на рак
ви скачайте далі
це буде знайомий

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Пиит про заек?

Григорий

Нам вигадок чужих не зрозуміти, не осягнути, не осмислити. Кожен має право по своєму прикрашати фарбами полотно, Перед Богом відповідальним бути за довершене в житті,
За добро, за кохання і за річки пролиті сльози.

Федор

Что за краказябры на российском сайте? Транлэйт, плс....

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Сайт не руzzкий, ольо, гараж.

Федор

Как не руззский? Запретить тогда на нем путинские иероглифы-и усЁ ! Мыи сами разбежимся. А вы-останетесь....

Вячеслав Чистяков

со мной по русски, не понимаю ваших виршей

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Методичка или зомбоящик?

Вячеслав Чистяков

увидишь скоро

Вячеслав Чистяков

какие вы смешные ,вас просто не и не было и не будет , а кто такие песни поет будет песни петь другие, ваши пленные очень красочно рассказывают как ваши офицеры расстреливают своих, и бегут с поля боя. а Путин пусть будет вашим страшным сном

Юрий Ласковец

не дочитал--укродебильство!!

Юрий Ласковец

и знов---покуй!!

Юрий Ласковец

валяй--покуй!! за то те сорос платит??

Vitalij Svoj

А почему они решили сменить?

Лоуренс Аравийский

До Фарион И Ничтожества?

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Слюни подберите, телепень-цюцюрка.

Лоуренс Аравийский

😀😀😀
Я прав!

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Рашистско-недобитая логика?

Лоуренс Аравийский

Да откуда у вас логика.. Вы б курили меньше.

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Вам закусывать нечем?

Валерий Довнер

Да здравствует СССР !

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Вы с Урала, чмонька?

Владимир Асиновский

Давайте

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Олена Зеленська гарна.

Владимир Асиновский

В Україні негарних дівчат немає

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Погоджуюсь.
Олена Україну гідно представляє.

Владимир Асиновский

В них дочка Саша гарненька а хлопчик так собі

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Хлопчик ще підліток.
Володимир більш на мати схожий, вже подивилась.