Наташа Метельская

пожалуйста опишите внешность Рианны, желательно на английском

Кристина Валевач

Her forehead is massive and her nose is flat, that's why her facial features sometimes look hard. Like any african woman she has full lips. It's impossible to say properly about her hair style, because she changes it as quick as possible. But her real hair is brown and curly. Talking about her figure, we can say she's athlethic. Her shoulders are little bit wider than her hips.